Červen 2014

Německo a neschopný Word.(nebo já)

30. června 2014 v 13:06 | Jitřenka |  Oznamy
Byla jsem teď v Německu a zjistila, že Němci asi nemají rádi jídlo.Za těch 5 dní co jsem tam byla jsem večeřela jednou a na svačinu jsem dostala mléčný řez. -_- Ještěže moje spolužačky měly hodně jídla.:3
Pak taky jsem si sebou vzala notebook, že dokončím povídky ale co nezjstím? To co jsem ze sebe pracně potila a zdálo se mi to i vydařené je pryč! A teď si pamatuju jen jak jsem skončila ale nepamatuju si jak jsem se k tomu dostala! Budu brečet! :'( A abych nebyla trapná, tak co vysědčení? Já prospěla a to je to jediný, co mě zajímá. ;)
Vaše Jitřenka

Big comeback! To tu už jednou bylo, že?

9. června 2014 v 15:36 | Jitřenka |  Oznamy
Bang, bang! I'm back! Po půl roce.:D No, né že bych za tu dobu něco tvořila ale nevermind.Našla jsem si novou úžasnou parťačku, kterou sem nakazila svou posedlostí anime a ona začala psát úžasné povídky, takže doufám, že mi dovolí abych její tvorbu zveřejnila. Komentáře náhodných návštěvníků mě velice potěšily a už sem nečekala, že sem někdy někdo zavítá ale přeci.:)) Něco mám rozepsané ale nevím nevím.Jelikož jsou prázdniny a já sem líné prasca, tak budu doma a budu mít čas tvořit ale venku je přeci jenom hezky, takže nečekejte nějakoou závratnou aktivitu ale opřu se do toho, slibuji.
Loučí se s vámi
Vaše Jitřenka.