Prosinec 2013

Metal

23. prosince 2013 v 19:01 | Jitřenka |  Oznamy
Nevím jak se to stalo ale úplně jsem se zamilovala do německé skupiny Rammstein. Celkově jsem teď začala poslouhcat tvrdší hudbu.Iron Maiden, Five Finger Death punch, Disturbed, Manowar. A už teď žadoním a přemlouvám mamku aby mě pustila do Rakouska na jejich koncert, který ještě nevím jestli vůbec bude. :D Možná je to proto, že texty se mi zdají napsané od srdce a jsou pravdivé, ať už je to o politice, obezitě, narůstajícího počtu sebevražd u mladých lidí, v důsledku šikany a kyberšikany, pomluvách a mohla bych pokračovat dál. Prostě se mě ty texty umí dotknout a dounít mě zapřemýšlet. A tvrdší doprovod to akorát podtrhne. Menší výkec ale nějak to tu musím oživit. :D
Tak to bylo pár písniček a vy se tu zatím mějte, Šťastné a veselé!
Jitřenka

Vánoce

21. prosince 2013 v 9:47 | Jitřenka |  Oznamy
Včera sem byla nakupovat v Brně a myslela sem, že umřu. Jsem zvyklá jezdit si tam pěkně s rodiči autem, tam i zpátky, takže pro mě byl šok cestovat autobusem. 4 pečlivě ušetřené tisíce sou v hájí a já si koupila pro sebe 2 věci. Make-up a tričko IRON MAIDEN.
Nevím jak to teď bude s povídkama nebo s obíháním. Každopádně jsem slíbila kámošce, že jí napíšu Vánoční povídku o ní a klukovi co se jí líbí, ale nevím jestli to sem mám hodit. Na Slibech se pracuje, to rozhodně ano ale né tak jak bych si to představovala.Jelikož budu mít Vánoce šíleně roztahané, tak nevím kdy je vydám. (To je tak, když přijede Ruská rodinna. -_-)
Po Vánocích sem měla v plánu malé třídění, koho moje neaktivita štve, tak se nemusí zapisovat, chápu to.:)
Užíjte si svátky klidu a míru. ;)
Jitřenka

Ples!

1. prosince 2013 v 15:03 | Jitřenka |  Oznamy
V pátek sem byla na plese a přes a spala u kámmošky až do soboty.Ples mě velice zklamal,byla sem na 2 nebo na třech a tenhle byl nejhorší,byl to totiž ples naší školy.Zjistila sem,že jsme hrozný hovada a taky,že vy padám staře.:D Teď se musím učit a pak jít ven s kámoškou,která potřebuje vždycky všechno vědět,pak se pustím do povídek. :)
Jitřenka