Terapie láskou

4. října 2013 v 18:10 | Jitřenka |  Jednorázovky
Takže,napadla mě nová povídka,jednorázovka,na dva díly.Trochu delší ale dobře se mi psala,i když sem musela prostudovat pár stránek,protože v tomhle okruhu vážně nějak nevynikám,každopádně se za veškeré nesrovnalosti a chyby omlouvám a doufám,že mě na ně upozroníte.Pokud se vám první část líbí,tak mi dejte vědět,jestli má cenu zveřejňovat další díl.

,,Prosím!"vykřikl Sasuke do tmy svého pokoje.
,,Sasuke vstávej,chtěl si abych tě brzo vzbudil."otevřel Itachi dvěře a šel chodbou dál do koupelny.Sasuke mlčky vstal a sešel po schodech dolů do kuchyně.
,,Kde mám snídani?"zeptal se jako,už pár měsíců,každý den.
,,Až si ji uděláš,tak ji budeš mít."odsekl Itachi a odešel.Sasuke si vzal suchý rohlík a šel se vysprchovat.Po studené sprše šel do pokoje v ručníku.Otevřel svou úplně zapolněnou skříň a vybíral co si má obléci.Nakonec se rozhodl pro modré harémové kalhoty,bílé modře proužkované tričko a na to šedou miknu a bez modrého New York Yankees Snapbacku by to nešlo.Pak už jen hodit batoh přes jedno rameno a hotovo.
,,Itachi,odvezeš mě do školy?"zeptal se když sešel dolů.Itachi seděl u stolu,popíjel kávu a při tom četl noviny.Otočil se a sjel Sasukeho pohledem od hlavy až k patě pak na něj hodil znechucený pohled.
,,Dneska jedu do práce až na 10."odsekl opět a zase se začal věnovat svým novinám.
,,Aha,tak ahoj."řekl smutně Sasuke.
,,Ahoj Sasuke!"ozvalo se hned jak za sebou zavřel vchodové dveře,byla to jeho spolužačka a sousedka.
,,Ahoj Karin."odpověděl Sasuke a svůdně se usmál.
,,Už jdeš do školy?"zeptalo se děvče s nadějí v hlase.
,Ne,promiň,jdu zrovna k Siugetsovi."odpověděl Sasuke a už se na Karin ani nepodíval.
,,Dobře Sasuke,to nevadí,uvidíme se ve škole!"volala za ním Karin,i když věděla,že už ji dávno neposlouchá.
,,Čau kámo!"pozdravil ho Suigetsu a zvedl ruku.
,,Ahoj."opětoval mu pozdrav a plácl si sním.
,,Jdem?"zeptal se Suigetsu a z kapsy vytáhl balíček trávy.
,,Už zas?Ty vole,zse budu ve škole sjetej!"postěžoval si Sasuke.
,,Ježiš nebuď takovej,dáme kýbl a ta škola bude o něco vtipnější.Zazubil se Siugetsu a upravil si Snap.
,,Zase si budu připadat jak fetka největší."vykrucoval se Sasuke.
,,Jenom chvilku,věř mi,tahle věc tě dokáže zhulit po dvou prdech."ukázal na balíček.,,A ještě z kýblů,to bude masakr,budem mít schízu jak prase!"
,,To jo,tak to chci vidět!"
,,Tak poď,jdem do altánku,tam to rozbalíme."poklepal si Suigetsu na batoh.
,,Hej,tak to sem zvědavej,jde ještě někdo s náma?"zeptal se Sasuke a ohlédl se.
,,Ne,nemusí nám to všichni vyhulit."zašklebil se Suigetsu a spiklenecky na Sasukeho mrkl.
,,No to je taky fakt,aspoň zbyde víc pro nás."zasmál se Sasuke.
,,Přesně takhle se mi líbíš kámo!"plácl Sui svého kamaráda po rameni.Když dorazili k altánku,vytáhl Sui z batohu kýbl,2petlahve jednu s uříznutým spodkem a jednu napolněnou až po vrch vodou,sklo, a víčko s dírkou přesně na sklo.
,,A kde máš učení?"zeptal se Sasuke nejistě a při tom se díval na přípravu.
,,Kámo,my budem tak sjetí,že se dnes stejnak nic nenaučíme!"
,,Aha a nepoznaj to na nás učitelé?"strachoval se zase Sasuke a už z toho chtěl vycouvat.
,,Nepoznaj a i kdyby,tak s tím nic dělat nebudou."pokrčil Suigetsu rameny.,,Snad z toho nechceš vycouvat teď,když už to mám hotový,už akorát nabít sklo a je to."promnul si ruce.,,Pořádně se zhulíme Sasane!"zasmál se šíleně.
,,Chceš první?"zeptal se Suigetsu a podával Sasukemu zapalovač.
,,Ne,dobrý,můžeš."Suigetsu tedy zápálil sklo a nechal ho celé vyhořet,pak odšrouboval víčko a přiložil na něj ústa.
,,Ty jo,to byla šlupka!"vykřikl okamžitě,když vyfoukl kouř.,,To musíš taky vyzkoušet!"podával Suigetsu Sasukemu zapalovač a udělal mu místo.Sasuke si tedy čupnul ke kýblu a zapálil sklo přesně jako Suigetsu,když vyhořelo utvořil se v petlahvi mlhavý kouř.Sasuke odšrouboval víčko a rychle k hrdlu přiložil ústa.Do plic se mu nahrnula spousta kouře a on ho chtěl rychle vyfouknout.Suigetsu k němu však přiskočil a zacpal mu nos i pusu.
,,Tlač to do hlavy!"řval po něm a pustil ho teprve až se Sasuke začal zoufale bránit.
,,Chceš mě zabít?"dostal ze sebe Sasuke po pětiminutovém kašlání.
,,Ne,chci tě jednou pořádně zhulit!"odsekl Suigetsu a opět podával Sasukemu zapalovač.,,Tak co?Dáš si ještě,nebo už si netroufáš?"ušklíbl se a věděl,že na tohle Sasukeho dostane.
,,Dej to sem!"sebral mu Sasuke zapalovač z ruky a znova nabil sklo,zopakoval postup a tentokrát tlačil kouř do hlavy sám.Následně kouř vyfoukl a celý proces znova opakoval.
,,Hej Sasuke,"odstrčil ho Sui,,to by myslím stačilo,ještě tě to složí."
,,Ale notak,vždyť já sem silnej jak America Captain,teda Captain America,vždyť je to jedno ne?Mě jen tak nic nepoloží,víš?"Sasuke svou teorii zakončil 3 minutovým záchvatem smíchu.Suigetsu ho chvíli pozoroval a pak konstatoval:,,Kámo ty seš slušně v prdeli."sám si ještě jednou potáhl a pak šli do školy.
,,Hej,po škole si dáme znova ne?"dloubl Sasukeho do žeber.Ten nereagoval a pak:,,Co?"
,,Ty vole!Ty seš úplně sjetej!"zařval Sui a začal se smát.
,,Ty vole!To není pravda!"zařval Sasuke taky a hned na to se začal sám stejně šíleně.Bylo jim jedno,že sou uprostřed náměstí a višchni na ně divně koukají,všechno jim připadalo zpomalené a všechno bylo vtipné,včetně kaluže,lavičky a obalu od nanuku.
,,Sasuke?"
,,No?"
,,Proč se točím do kolečka?"zeptal se Suigetsu a nepřestával se smát.
,,Protože seš debil vole!"odpověděl na to Sasuke.
,,Toč se semnou,aby to nevypadalo tak blbě."Tak se oba po cestě do školy točili.
,,Suigetsu!"zařval Sasuke úplně vystrašeně.
,,Co je?"
,,Tank!Vydím tank!"řval Sasuke a točil se pořád dál.
,,Máš schízu miláčku."zašvitořil mile Sui.
,,Nemám,říkám ti že tam sou!Vole!Já zdrhám!"Sasuke se rázem přestal točit a smát,rozběhl se,utíkal tak 100 metrů a pak si vylezl na strom.Suigetsu šel za ním.
,,Sasane slez,za chvilku nám začne škola,musíme tam jít,že jo?"Suigetsovi cukaly koutky a díval se nahoru na Sasukeho zarudlýma,šťastnýma očima.
,,Ty vole!Nemůžu slízt!Jdou po mě němci!"
,,Sasuke,to se ti jen zdá,slez dolů."
,,Ale to není sen!Nebo jo?"Sasuke strnul a díval se strnule před sebe.
,,Hej vole!"řval po něm Suigetsu.,,Vnímej mě Sasuke!Slez dolů!"Sasuke mlčky poslechl,spadl dolů jako kámen a ležel tam dokud ho Sui nezvedl.
,,Jdem do školy."řekl trochu klidněji.
,,Tam budou němci!"zařval Sasuke na celý park.
,,Jebat to do ucha!"zařval Suigetsu.,,Jdem k nám,rodiče sou v práci a ty seš úplně sjetej,to by ta škola neměla cenu,neříkám,že jinak má."zamyslel se Suigetsu.Sasuke se rázem probral z tranzu a opět se začal šíleně smát.
,,Tak jo,jdem k vám."kýval horlivě hlavou a vlasy mu létaly nahoru a dolů.
,,A tam dáme kýbl."usmál se zasněně Sui."
,,Tak jo,tohle se mi totiž líbí!"zasmál se Sasuke zase.Suigetsu nebydlel daleko od školy ale pro jistotu to vzali přes parkoviště.
,,Suigetsu?"vykřikl zase Sasuke a chytl ho za ruku.
,,Co je?"zeptal se Suigetsu unaveně,nebavilo ho totiž sledovat,že ostatní jsou zhulení a on ne.
,,Sedí to auto?"zeptal se Sasuke s kamennou tváří.
,,Co to meleš?"svraštil Sui čelo.
,,Sedí to auto už?"zeptal se Sasuek znova.
,,Jo prosímtě,leží,sedí,jdeme!Už se chci taky zhulit!"Suigetsu zase rozbalil kýbl a rychle zapracoval na tom,aby se dostal do stejného stavu jako Sasuke a nemusel mu tiše závidět.Dal mu taky ještě dvakrát potáhnout a celé dopoledne seděli na pohovce a koukali před sebe.
,,Víš co nechápu?"řekl po 2 hodinovém tichu Sasuke.
,,Co?"zeptal se Suigetsu a už se začal smát.
,,Lidi,kteří si koupí psa a pak ho týrají."řekl Sasuke vážně.
,,Jo no."odpověděl na to Suigetsu a pořád se díval do zdi a smál se.
,,To je jak,kdybych si koupil Naruta,přivázal ho tady a mučil ho.Né,že bych z toho neměl dobrej pocit."Suigetus se začal nekontrolovaně smát.
,,Hej,asi už půjdu domů."konstatoval Sasuke v 8 hodin večer.
,,Proč?Dáme ještě něco ne?"zeptal se Suigetsu a oči by mu teď určitě jiskřily,kdyby je neměl tak opuchlé a červené.
,,Blázníš?!Už teď sem rád,že to ze mě vyprchalo a že sem trochu vyčuchl na vašem balkóně,jestli to bratr jistí tak bude pičovat a já z toho budu mít průser,navíc si ještě musím napsat omluvenku,jen doufám,že už nebude doma."
,,Tak fajn,zejtra brácho."Suigetsu vstal z pohovky a plácl si se Sasukem.Ten utíkal domů jako neřízená střela a když byl u domu vytáhl z kabele parfém a snad půlku na sebe vyšplíachal,než odešel od Suigetsua,pučil si od něj kapky proti zarudnutí očí.Pomalu otevřel dveře,vstoupil a zase potichounku zavřel,odebral se po schodech do svého pokoje a rychle ze sebe sundal všechno oblečení,naházel ho do koše na prádlo a spěchal do sprchy.Bylo mu divné,že ani po sprše,která určitě musela být slyšet za ním Itachi nepřišel,musí mu být vážně ukradený.Potichounku nakoukl do pokoje svého bratra.Ve tmě pokoje viděl jeho alabastrově světlou pokožku,jakoby i ve tmě zářila,stejně jako jeho úsměv.Ale v pokoji byl ještě někdo jiný,Sasuke šokovaně zalapal po dechu.Vedle jeho bratra ležela Karin!A on přes ni měl láskyplně přehozenou ruku.Přesně ta dívka co se na něj každé ráno dívala tak zbožně,ostatně jako jedna z mnoha.Ale proč zrovna jeho bratr?!Sasuke za sebou tiše zavřel dveře a hned jak je zavřel,Itachi otevřel oči a sám pro sebe se ušklíbl.Chytrý tah,pomyslel si,je zvědav co na to Sasuke zítra ráno řekne.Otočil se ke Karin zády a její přítomnost jako by i ve spánku ignoroval.Hm,Uchihové.
Další den ráno se Itachi vzbudil brzo,Karin, už byla pryč,jak později zjistil,nezanechala mu ani vzkaz,jak to jeho známosti mívají ve zvyku.Šel vzbudit Sasukeho jako obvykle brzo ráno ale ani když dole seděl a popíjel svoji ranní kávu Sasuke nepřišel ani sprcha toto ráno nebyla slyšet.
,,Říkal si,že tě mám vzbudit,tak proč kurva nevstáváš?!"vletěl do jeho pokoje ale pak zjistil,že je prázdný.Na stole našel rychle naškrábaný vzkaz:
"Přivstal jsem si a když tohle čteš,už jsem u Suigetsua a nebo na cestě k němu.Sasuke"
"Proč se ten idiot podepisuje na vzkaz,který nechal ve svém pokoji?"plácl se do čela Itachi a zmačkal ho.
 


Komentáře

1 Aki-chan Aki-chan | Web | 5. října 2013 v 21:59 | Reagovat

Určite chcem pokračko..skvelá poviedka rýchlo pokračovanie.

2 Natsumi Natsumi | 6. října 2013 v 15:20 | Reagovat

Fajn povídka, těším se na pokračování...

3 a2l a2l | E-mail | Web | 7. října 2013 v 6:51 | Reagovat

"Jdou po mně Němci!" Tak to mě zabilo :D Určitě se líbila, další díl bych taky ráda viděla :3

4 Ivanitko Ivanitko | Web | 3. listopadu 2013 v 19:15 | Reagovat

Tak to jsem zvědavá jaké to má rozuzlení.
Příprava trávy a její účinky asi evidentně vlastní zkušenosti co XD

5 Kimi Kyuubi & Akki Kimi Kyuubi & Akki | Web | 8. listopadu 2013 v 18:13 | Reagovat

Kámo :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Mega luxusní povídka !!! Smála sem se snad jako nikdy :D
Neměla by si zájem o spřátelení ? :)

6 povidkyjitrnihvezdy povidkyjitrnihvezdy | 12. listopadu 2013 v 17:58 | Reagovat

[4]: No ani né tak vlastní zkušenosti,ale pozoruju děcka ze třídy a z okolí. XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama