Duben 2013

Víš jaký to je? 3/?

21. dubna 2013 v 20:26 | Jitřenka |  Víš jaký to je?
Opět tolik otazníku.Tahle povídka už tu dlouho nebyla tak vám sem dávám další díl,doufám,že si ho užijete za komentáře budu vděčná.

,,Myslel jsem,že mě miluješ!"zaječel na mě Sasuke.
,,Miluju ale teď si přišel a už si mě chceš brát?Kluky si ještě ani neviděl a mimo to se jich musím zeptat!"odpověděla jsem mu docela klidně ale Sasuke se rozčílil ještě víc.
,,Takže ty se budeš ptát těch malej parchantů,jestli si mě můžeš vzít?!"
,,Tak tos přehnal,nejsou to malí parchanti a ano zeptám se jich,protože oni semnou pořád byli a drželi při mě.Narozdíl od tebe!"
,,Cse!"Sasuke mě chytl za vlasy,vytáhl mě k sobě.Znova rozžehl svůj sharingan a chytil mě ve svém genjutsu.
,,Tsumimaro!Tsumimaro vzbuď se!"slyšela jsem hlas a tak jsem se za ním chtěla zvednout.Někdo mě však přitlačil zpátky na postel.

Sběratel dětí 5

10. dubna 2013 v 21:56 | Jitřenka |  Sběratel dětí

Jestli to někde nebude dávat smysl,tak mě varujte a já to opravím,teda aspoň se o to pokusím.:DHezké čtení.:))

Padesát odstínů šedi...

5. dubna 2013 v 1:27 | Jitřenka |  Oznamy
....Myslela sem si,že když je to takový hit,tak že si to taky přečtu...no neměla sem to dělat...sem teprve na 125 stránce a každých 10 sekund se mlátím do hlavy,jo mám tam boulu!
Jináč,co se týče organizace,zachvilku přidám Sběratele dětí.:P Takže se těšte!:D A nebo taky ne.:D)Ještě,že už je pátek! :33333 Ještě přežít dnešní školu a je to okej,jinak,vytrolili jste někoho o Velikonocích,já trolím všechny pořád aleo Velikonocích je to boží,páč se na vás nemůže nikdo zlobit.:D
Jitřenka