Sběratel dětí 2

3. července 2012 v 13:51 | Jitřenka |  Sběratel dětí
Další díl,užíjte si ho.Dneska mám strašnou náladu,a tak proto si to odnese Sakura!XD

Sakuru probralo kapání vody,celé tělo jí bolelo a ona neměla ponětí co se stalo a kde je.Když se rozhlédla,zjistila,že je v nějaké místnosti bez oken,všude po stěnách byla plíseň,protože tam bylo hrozné vlhko a zima.K osvětlení celého pokoje sloužila jedna jediná svíčka
,,Už ses probudila krásko?"ozval se z rohu místnost.
,,Nech mě jít!"vykřikla Sakura zmateně a vyděšeně.
,,Proč bych si měl nechat utéct takovou krásku,která patří jenom mě a se kterou si můžu dělat co chci?"řekl pohrdavě Itachi a ušklíbl se,to však Sakura neviděla,protože tam kde Itachi seděl nedpoadalo světlo svíčky.
,,Nech mě jít!"vykřikla znovu Sakura jenže tentokrát se jí chvěl hlas a po tváři jí stékaly slzy.Itachi jí nejdřív nechal brečet,pak jí začal říkat všechno co sní chce dělat a Sakura se rozbrečela tak,že se začla zajíkat.Itachi k ní přišel a dal jí facku.
,,Přestaň kňučet ty malá čubko!"Sakura se bolestivě chytla za tvář a přestala brečet,slzy jí po tváři sice tekly ale radši byla potichu,protože z Itachiho šel strach.Byl sice hezký,bílá pleť,černé vlasy ale když se mu Sakura podívala do očí stuhla.Jeho oči byly plné bolesti,nenávisti,smutku a vzteku.Oko do duše okno,je jeho duše stejně tak černá jako jeho oči?Nad tím Sakura ani nestačila zapřemýšlet,protože jí přiletěla další facka.
,,A za co byla tahle?!"obořila se Sakura na odcházejícího Itachiho.Ten se otočil přešel k Sakuře a chytil jí za bradu.
,,Nelituj mne!"procedil mezi zuby Itachi a hodil Sakuru na postel,pak odešel.Sakura se vrhla ke dveřím ale už bylo pozdě,Itachi je zamkl na dva západy a vytáhl klíč ze dveří.Sakura se zády svezla po dveřích a začala znova brečet.Bez pojmu o čase usnula u dveří a spala,nevěděla jestli do rána nebo do večera ale prostě usnula.
Vzbudila jí až perda dveřmi do zad.Sakura odletěla dobrý metr od dveří. a začala vydávat divné zvuky.Itachi k ní příšel,chytil ji pod krkem,zvedl a pak s ní hodil zády o zeď.Sakura se prudce nadechla a pak bolestivě sykla.
,,Nešahej na mě!"procedila Sakura mezi zuby sevřenými k sobě bolestí.Itachi se zasmál a z poza zad vytáhl provaz.
,,Jdeme si hrát."Sakura sebou cukla a začala před Itachim couvat.,,Stejně mi neutečeš!"ušklíbl se Itachi a chytil jí za vlasy.Sakura se mu však vysmekla a chtěla se kolem něj protáhnout.Itachi ale rychle zareagoval,chytil ji za ruku a přitočil k sobě.Sakura se škubala ale to jí nebylo nic platné,proti pevnému stisku mužské paže nic nenadělala.Itachi chytil její ruce do jedné své a pevně jí obmotal provaz kolem ruky,pak Sakuru pustil a hodil ji na postel.
,,Nech mě!Prosím!"Sakura sebou škubala a s prosebným pohledem se na Itachiho dívala.Ten měl v očích jen slepý chtíč a díval se na Sakuru jako hladový vlk na kus masa.
Itachi začal Sakuru líbat na rty a jazykem si dožadoval přístup do jejích úst.Sakura se však nedala a kousla Itachiho do rtu.Itachi se od Sakury prudce odtáhl a dal jí facku.
,,Tohle si ke mě nebudeš dovolovat!Ale aspoň to není nuda."zašklebil se Itachi a chytil Sakuru pod krkem.
,,Zase příjdu a jestli se do tý doby neuklidníš,tak to pro tebe vidím bledě."Sakura se opravdu bála,tohle si nezasloužila,být zavřená s nějakým psychopatem,kterej si sní dělá co chce.Sakura měla ještě pořád svázené ruce a ležela na posteli tak jak jí tam Itachi hodil.Po pár minutách přišel Itachi a držel v ruce roubík.
,,Sice tě nebudu moct líbat na rty,ale aspoň mi nebudeš řvát do ucha."Sakura už se ani nebránila,protože věděla,že je to k ničemu.
,,Ale coapk,už nechceš prskat kočičko?"poškleboval se Itachi a vytáhl z kapsy u kalhot kudlu.Sakura vytreštila oči
a pak je zavřela,když je otevřela,zjistila,že se kudla ocitla v nebezpečně blízkosti jejího hrudníku.Itachi se jejím strachem kochal ale nechtěl jen strach,chtěl vidět i bolest.
,,Konečně si jdeme hrát.A mě se to bude určitě líbit."Itachi Sakuře rozřízl kudlou tročko i podprsenku naráz a zanechal tam jako stopu pár malých krvácejících ranek.Sakura k sobě bolestí přivřela víčka ale stále byla potichu možná za to mohl roubík v jejích ústech.Pak pokračoval dál a uřízl Sakuře pramen vlasů.Přiložil si ho k nosu a přičichl si k nim.
,,Tak co zajdeme dál?"zeptal se Itachi Sakury a zůstal stát u lemu jejího spodního prádla.Sakura nesohlasně vrtěla hlavou a něco mulala ale Itachiho to stejně nepřesvědčilo.Itachi jedním pohybem ruky rozřízl kalhotky tak,že z nich zbyly jen cáry.Sakuře se znova spustily slzy z očí.
,,Kde se v tobě všechna ta voda bere?"zepatal se Itachi s úšklebkem na rtech a začal vysvlékat i sebe.Rozvázal Sakuře provazy na nohou a prudce do ní vnikl.Sakura sebou tentokrát začala házet,protože ta bolest se nedala vydržet.Sakura upadla do bezvědomí a probudila se teprve až už byl Itachi pryč.Celé tělo ji bolelo aq ona veděla,že u toho to ještě neskončilo...
Doufám,že se to dá číst a za kladný komentáře budu vděčná.Ješte dnes něco napíšu.
 


Komentáře

1 magika magika | 3. července 2012 v 19:00 | Reagovat

líbilo se mi to,ale já chci pokráčko,co bude se sakurou??

2 Lucy Lucy | 3. července 2012 v 21:44 | Reagovat

Ahoj máš užasnej bloček promin ze jsem nekomentovala už dříve ale přišla jsem na něj až dneska =D. jinak suprová povídka rychle pokráčko ;-)

3 Khaculinka Khaculinka | 6. července 2012 v 18:57 | Reagovat

Pane jo... úžasný... honem pokráčko :)

4 Loretten Loretten | Web | 6. července 2012 v 21:47 | Reagovat

Kolikrát už Sakuru takhle trápili....ach jo...nemá to lehký no :D Ale jako dobrý to je ;)

5 Aneki-chan'(Rushi-chan) Aneki-chan'(Rushi-chan) | Web | 12. července 2012 v 18:46 | Reagovat

Ahoj,konečně někdo mučí Sakuru! Hezky se to čte :D A jak si napsala Itachiho,to teda koukám,protože já Itachiho udělám málokdy záporáka v takovém smyslu slova. Jenom se omlouvám,že jsem tě neokomentovala něco,protože já jsem měla všechno nastavené,aby se postupně přidávalo :D.Měj se a Ahoj :)

6 Tess Tess | E-mail | Web | 22. srpna 2012 v 14:13 | Reagovat

Vím, co bych mu uřízla, kdyby se mi ta kudla dostala do rukou :D.

7 A2L A2L | Web | 30. ledna 2013 v 18:33 | Reagovat

Ou, chudák Sakura :/ :D Itachi takovej hajzlík :D

8 itasaku15 itasaku15 | Web | 23. března 2013 v 11:22 | Reagovat

Super diel.Chudák Sakura takto ju mučiť.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama