Pro tebe-pro mé Sbé Loretten

29. května 2012 v 22:21 | Jitřenka |  Jednorázovky
,,Tak já jdu,zase někdy puso!"neznámý muž položil na stolek pár tisícovek a odešel.Sakura ještě chvíli ležela ale pak vstala oblékla se a vzala do rukou balíček peněz.
,,Hm...docela dost."broukla uznale nasadila si brýle a peníze strčila do školního baťohu.
,,Měla bych si jít lehnout."usoudila Sakura v jednu hodinu v noci a vypla televizi.
,,A taky bych měla přestat mluvit sama ze sebou."řekla Sakura v polospánku a pak zavřela oči a vydala so do říše snů.To bylo totiž to jediné místo kam mohla utéct před krutou realitou.Ale ještě jeden způsob tu přece jenom je...


Ráno-škola
,,Hej ty!"zavolal někdo na Sakuru když šla po chodbě.Když se otočila hodil na ní jeden kluk balónek naplněný vodou.Sakura žádný make-up nenosila tak byla akorát mokrá a její učebnice taky.
,,Sprcha zadarmo!"rozesmál se ten kluk a utekl.Sakura tam zůstala smutně stát a kolemjdoucí do ní naráželi.Stála tam asi tak 5 minut a pak zazvonilo.Sakura doběhla do třídy a posadila se do lavice vedle svého jediného kamaráda Naruta.
,,Ahoj!"pozdravil ji mile Naruto ale pak si všiml,že je celá mokrá.
,,Co se stalo?"zeptal se Naruto starostlivě.
,,Jden kluk po mě hodil balónek s vodou,nic novýho."pokrčila Sakura ramena a na stůl položila úplně mokré učebnice.
,,Tak jo smradi.Sednout!"vešel Kakashi do třídy a vyřkl svá obvyklá slova.Opřel se o katedru a obvykle začal vykládat látku.Tentokrát ale ukázal na dveře které se hned na to otevřely.V nich stál kluk s havraními vlasy,očima stejné barvy a nezdravě bílou pletí.
,,To je váš nový spolužák.Jmenuje se Sasuke Uchiha,ano je to syn Fugaka Uchihi takže doufám,že s ním budete dobře vycházet.Sasuke představování si nech na přestávku.Sedni na zadek a zapisuj si látku."Sasuke si s nezájmem prohlídl celou třídu a jeho pohled se zastavil na dívce s růžovými a mokrými vlasy a s bílým tričkem na kterém byl jen svetřík na jeden knoflík u pupíku by mohla být miss mokré tryčko.Škoda jen,že měla podprsenku ae byla černá krajková.Sasuke zatřepal hlavou aby se přestal nad Sakurou rozplývat.
,,Tu dostanu!"zašeptal si Sasuke pro sebe Sasuke ale Kakashi ho slyšel.
,,Říkal si něco Sasuke?"vykoukl Kakashi z poza své knížky.
,,Ne sensei nic jsem neříkal."usmál se Sasuke a posadil se do prázdné lavice u okna.
Protože bylo hodně vyřizováni přišel Sasuke až na poslední hodinu.Celou dobu neposlouchal a jen tak přemýšel,vymýšlel jak dostat tu růžovlásku a sledoval prsatý holky jak hrajou basketbal na dvoře.Když hodina skončila Sasuke se zvedl a šel rovnou k Sakuře,jenže do cesty se mu postavil Naruto.NIc neříkal ani nic nedělal jen se Sasukemu zlověstně díval do očí.
,,Hej v klidu Naruto!"položil mu Kakashi ruku na rameno a odtáhl ho od SasukehoSakura si mezitím sbalila věci a odešla.Sasuke pokrčil rameny a taky odešel.
Večer-u Sakury
Sakura si oblékla síťované punčochy,koženou mini sukni,červenou podprsenku a na to síťové tričko.Pak už zbývalo jen líčení,krvavě rudá rťenka a zelené stíny.Pak už jen kozačky na jehlovém podpatku.Hotovo!Sakura se potichu vydala do pokoje svojí mladší sestry a zkontrolovat jestli spí.Neví to,nikdo to neví jen Naruto.Sakura zavřela dveře od růžově vymalovaného pokojíčku a šla ven.Jako každou noc..

Sasuke se nudil a tak sedl do svého šik auta a rozhodl se,že zjistí jaký je večerní v Konoze.Jezdil večerním městem a chodila opilá mládež.Dokonce viděl na ulici zvracet pár svých spolužáků.Jel dál a dojel do ulice kterou tak kýženě hledal.
Byli tam ženy,dívky,muži,chlapci,stačilo si jen vybrat a Sasuke vybíral.Už si chtěl vzít takovou otravnou pijavici s čerevnýma vlasama a brejlema na nose co mu furt běhala za autem ale pak uviděl tu holku ze školy.Prudce zastavil přímo před Sakurou.Vystoupil a šel přímo k ní a nemohl se dočkat na její reakci.Když Sakura postřehla že k ní někdo jde nahodila sexy výraz ale pak jí údivem spadla čelist skoro až na zem.Rychle se však vzpamatovala a znova nahodila sexy výraz.Sasuke se na ní podíval a kývl hlavou ke svému autu.Sakura se k němu rozešla a nenávistné pohledy svojich"kolegyň"ignorovala.Nastoupili do auta a v tichosti dojeli k Sasukemu domů.Nikdo tam nebyl,jeho mamka jela do lázní,jeho táta byl pryč furt a jeho bratr Itachi bydlel sám.
Sasuke Sakuru zavedl do svého pokoje a posadil jí na postel,Sakura se tam posadila a červenou lakovanou kabelku položila na zem.
,,Tak jak to chceš?"zeptala se Sakura Sasukeho když jen tak stál a pozoroval ji.
,,Nemám rád když holka převezme iniciativu."pokrčil Sasuke rameny a sedl si vedle Sakury.Dal jí ruku na stehno a začal trhat její punčocháče.
,,Hej!"začala Sakura protestovat protože má jenom jedny a ty si střeží jako oko v halvě,protože nemá na nové.
,,Neboj,bude se ti to líbit."zašeptal Sasuke a začal Sakuru vysvlékat.Moc práce s tím neměl.

,,Díky."řekla Sakura když bylo po všem.Už byla oblečená upravená a postávala u dveří.
,,Hm..není zač."řekl Sasuke,který právě vyšel z koupelny.Sáhl do kapsy od bundy a vytáhl dvě pětitisícovky a podal je Sakuře.
,,Tady."Sakura na to vyjeveně koukala a pak ze sebe vysypala:
,,T-To je moc."Sasuke se usmál a strčil sakuře peníze do podprsenky.
,,To je takový malý předplatný,mohla bys přijít i zítra?"Sasuke byl trochu rozpačitý,protože na něco takového se ještě neptal a navíc Sakura byla první holku u které měl motýlky v břiše.Na první pohled byla tak nevinná a Sasuke vůbec nečekal,že by jí mohl potkat na takovém místě.Myslel si,že by ji našel v knihovně nebo v domově důchodců,nebo ve školce,sirotčinci a já nevím kde ještě.
,,J-jo mohl-a."Sakura byla taky hodně rozpačitá,protože Sasuke se jí hodně líbil a ještě k tomu k ní byl takový něžný.
,,Odvezu tě domů,chceš?"nabídl se Sasuke a vytáhl z šuplíku klíčky.
,,Kdyby si byl tak hodnej,musím se podívat jestli Akemi něco nepotřebuje."Sasuke se zarazil.
,,Kdo je Akemi?"Sakura smutně svěsila hlavu.
,,Je to moje sestra."Sasuke to ale ještě pořád nechápal.
,,Tak proč se o ni nepostará tvoje mamka."
,,Moje mamka je mrtvá a táta je ožrala kterej nás pořád jen mlátí."rozbrečela se Sakura a podlomila se jí kolena.
Sasuke jí podepřel,posadil do auta a odvezl domů.Sakura se rychle převlékla,schovala peníze a šla za Akemi.TA spokojeně chrupkala a v náručí držela plyšového medvěda.Sakura s úsměvem zavřela dveře malého a skromně vybaveného pokojíčku.
Sasuke seděl v kuchyni na rozvrzané židli a prohlížel si Sakuřin byt.Byl zrovna v né moc chvalitebné části města.A moc chvalitebně taky nevypadal.
,,Já vím,neníto tady hezký.Divím se,že syn Fugaka Uchihy vejde do takovýho skladiště.Ale všechno co "vydělám"si vezme táta a prochlastá to."Sakura se posadila na židli a ta hodně nahlas zaskřípala.
,,Měla by ses bránit.Jo a mám na tebe otázku,proč se řežeš?"zeptal se Sasuke a tázavě ale i soucitně se na Sakuru podíval.
,,Řežu?!Já-ja-k si nato přišel?"rozkoktala se Sakura a schovala ruce za záda.
,,Si myslíš,že jsem to neviděl?"nadzvedl obočí Sasuke a stoupl si.
,,Líbí se mi to."sklopila hlavu Sakura a po tváři jí stékaly slzy.
,,Ale co z toho máš?"zeptal se nechápavě Sasuke a vzal Sakuru za bradu.
,,Zapomenu na všechny problémy,na všechno ponižování ve škole,na moji"práci",prostě na všechno!Soustředím se jen na to,že mi teče krev a že to bolí.Fyzickou bolestí přebíjím tu psychickou.Je to tak uvolňující a když si do rány nakapu desinfekci a to pak krásně štípe a-mhphmh.."Sasuke zacpal Sakuře pusu rukou,protože to nemohl poslouchat.Jak se může zraňovat a ještě se nad tím tak rozplývat?!
,,Měla bys vyhledat pomoc."zakroutill Sasuke hlavou a pustil Sakuru.
,,Ne díky.Mě to vyhovuje."rozesmála se Sakura.
,,Jak se tomu můžeš smát?A ten blonďák se kterým sedíš to ví?"
,,Jo ten ví všechno."usmála se Sakura a otřela si tváře.Ikdyž to moc nepomohlo protože cestičky po slzách už byly skoro zaschlé.
,,Asi jsem se do tebe zamiloval Sakuro."řekl Sasuke a naklonil se k Sakuře pro polibek.
,,Já bych pro tebe umřela.Skoro tě neznám a už se na tebe tak vážu...Jsem vadná ale to nevadí."
,,Já bych se pro tebe zabil."zašeptal Sasuke Sakuře do rtů a začal jí líbat.

Hodiny na zdi odbíjely půl dvanáctou a to znamenalo,že Sakuřin otec se zachvíli vrátí z hospody.
,,Měl by si jít."řekla Sakura a začala Sasukeho postrkovat ke dveřím.
,,Máš pravdu,je pozdě.Tak zítra ve škole a dobrou noc."Sasuke dal Sakuře polibek na čelo a odešel.Sakura si sedla v kuchyni na židli a čekala na svého otce.Za pět minut od odchodu Sasukeho bouchly dveře.Sakuřin otec se vrátil domů.
,,Tak co jsi vyděla?"zeptal se chraplavým opileckým hlasem.Sakura nejdřív chtěla říct,že deset tisíc ale pak se rozhodla,že se vzepře.
,,Nic!A ikdyby tak ti to nedám!Ty by si to stejně prochlastal!"Sakura dostala takovou facku,že spadla na zem a hlavou se bouchla o roh kuchyňské linky.Červená tekutiny která proudí tělem káždého z nás se začala rozlévat po podlaze.Sakuřin otec se na to díval a nemohl uvěřit tomu co udělal.Jednoduše utekl a nechal tam Sakuru ležet v kaluži krve...
Ráno-škola
Sasuke přišel ráno do školy ale místo vedle Naruta bylo prázdné.Sasuke si sedl a zase se začal dívat z okna ale tentokrát nesledoval prsatý holk,díval se na nebe a myslel na Sakuru.Ani nepostřehl,že zvonilo a,že Kakashi už je ve třídě.Vůbec ho neposlouchal myslel jen na Sakuru.Probral se teprve až se Kakashi o Sakuře zmínil.
,,Možná jste si všimli,že Sakura dnes není ve škole.Leží v nemocnici s rozbitou hlavou,lékaři říkali,že to není nic vážného takže za pár týdn bude zase mezi náma."Sasuke se okamžitě zvedl a jako řízená střela letěl do nemocnice.
,,Kde leží Sakura Haruno?!"vyštěkl na sestřičku Sasuke když doběhl do nemocnice.
,,Kdybyste řekl dobrý den tak by vám pusa neupadla!"načuřila se sestřička a začla hledat v seznamu.
,,Pokoj číslo 12."
,,Děkuji."řekl Sasuke a utíkal.Sestřička se za ním ale křičela:
,,Pokoje od jedníčky do dvacítky jsou na druhou stranu!"Sasuke se otočil a utíkal na druhou stranu.Když běžel kolem té sestřičky tak se pitomě usmál a běžel dál.
,,Sakuro!"zašeptal zděšeně když jí viděl ležet na nemocničním lůžku s bledou tváří a její zjizvené ruce byly propíchané od všech těch přístrojů co dělají "píp!"Sasuke si sedl na židli vedle postele a opatrně chytil Sakuru za ruku.
,,Musíš bojovat!Prosím pro mě!Miluju tě!Prosím neopouštěj mě!"Sasukemu se začaly řinout slzy po tváři.
,,Ale ty mě stejně neslyšíš.."

Sasuke!Já tě slyším ale já nechci bojovat!Už nemůžu.A ty si najdeš někoho lepšího hezčího a někoho kdo se k tobě hodí.
Miluju tě!A právě proto tě opouštím.Prosím něměj mi to za zlé.Nikdy na tebe nezapomenu....

Přístroje přestaly pípat a místo toho se ozval jeden dlouhý a pronikavý tón.
,,Sakuro!"Sasuke tomu nemohl uvěřit.
,,Sakuro!To ne prosím,prosím."někdo Sasukemu položil ruku na rameno a on se otočil.
,,Naruto?!"zeptal se s údivem Sasuke a utřel si tváře.
,,Bude se tam mít líp."řekl Naruto a smutně se usmál.
,,Já vím,říkala mi co se u ní doma dělo."utřel si ještě jednou slzy Sasuke a pokusil se nahodit svůj drsňácký výraz.Ale jediné co z toho vzniklo byl divný škleb.
,,Vážně?To ti musela hodně věřit."poklepal mu Naruto na rameno.A sledoval Sakuřinu symetrickou a nehybnou tvář.Pak tam ale vtrhli doktoři a zdravotní sestry a Naruta se Sasukem vyhodili ze dveří.
,,Miluju ji."řekl po cestě domů Sasuke.Naruto na to nic neříkal pak se ale prudce zastavil a vzhůédů na Sasukeho,protože celou dobu upíral svůj zrak na chodník.
,,Hm...."řekl Sasuke a kopl do kamínku který ležel na cestě.
,,Musím jít,sbohem Naruto!"Sasuke se rozběhl a protože byl v tělocviku nejlepší a nebo to bylo tím,že bydlel od nemocnice jenom 3 bloky daleko.
,,Neudělej žádnou blbost!"křičel za Sasukem Naruto ale ten už ho neposlouchal a v hluku vekoměsta by ho asi ani neslyšel.

Řekla,že by pro mne umřela.A já ji řekl,že bych se epro ni zabil.Bohužel svůj slib dodržela a já ho teď dodržel též....

Opravdu se omlouvám a na tuhle povídku moc pyšná nejsem.Když se ti nebude líbit tak dej vědět a já ti napíšu novou.
Chyby ignorujte a komentáře radši ani nepište.Smějící se

 


Komentáře

1 electronic-factor electronic-factor | 30. května 2012 v 13:01 | Reagovat

je to hezký příběh ale pro Sakuru trochu krutý :D

2 Kej Tý Kej Tý | Web | 30. května 2012 v 20:19 | Reagovat

dobrý , hezký blog ! :-)

3 magika magika | 30. května 2012 v 20:55 | Reagovat

moc se ti to povedlo,ale vážně kapku krutý :-D

4 Kaede Hisako Kaede Hisako | Web | 2. června 2012 v 14:32 | Reagovat

Oooooh, vážně dost dobrý ^^

5 Aiko-chan Aiko-chan | Web | 2. června 2012 v 20:22 | Reagovat

Moc hezké ;D. Mám ráda povídky na tohle téma ;)
PS: Nechceš se spřátelit?xD Kdyžtak mi napiš na blog prosím ;D

6 electronic-factor electronic-factor | 6. června 2012 v 14:39 | Reagovat

Jo a u mě je třídění Sbéček,takže se pls zapiš :-)

7 Loretten Loretten | Web | 13. června 2012 v 19:23 | Reagovat

Nějak sem si toho všimla až teď..ale je to KRÁSNÝ!!!bTW...udělala sem ti ten diplom? Kdyby ne, tak se ozvi!

8 Loretten Loretten | Web | 13. června 2012 v 19:27 | Reagovat

en..je to takovej ten klasickej školní scénář no :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama