Květen 2012

Pro tebe-pro mé Sbé Loretten

29. května 2012 v 22:21 | Jitřenka |  Jednorázovky
,,Tak já jdu,zase někdy puso!"neznámý muž položil na stolek pár tisícovek a odešel.Sakura ještě chvíli ležela ale pak vstala oblékla se a vzala do rukou balíček peněz.
,,Hm...docela dost."broukla uznale nasadila si brýle a peníze strčila do školního baťohu.
,,Měla bych si jít lehnout."usoudila Sakura v jednu hodinu v noci a vypla televizi.
,,A taky bych měla přestat mluvit sama ze sebou."řekla Sakura v polospánku a pak zavřela oči a vydala so do říše snů.To bylo totiž to jediné místo kam mohla utéct před krutou realitou.Ale ještě jeden způsob tu přece jenom je...

Deadman Wonderland

27. května 2012 v 16:10 | Jitřenka |  Anime která možná znáte(A nebo taky ne)
Nová rubrika.Do které vám budu přidávat anime která se mi líbí a která jsem viděla.Takže první je:

Deadman Wonderland

Podle obrázku to tak nevypadá ale toto anime není nic pro slabé žaludky.Obsahuje nahotu,násilí a hodně,hodně krve.
Příběh se točí kolem chlapce jménem Ganta Igarashi,kterému Red Man zabije všechny spolužáky.Ganta jako jediný přežije a proto je vina svalena na něj.Při tomto útok je nakažen nositelem hříchu ale sám o tom neví.
Kvůli křivému svědectví je tedy zavřen do jediné soukromé věznice v Japonsku,která je zároveň zábavním parkem.Nese jméno Dedman Wonderland.
Ironie je,že se svými spolužáky do tohohle zábavního parku chtěl jet jako školní výlet.
Anime má 12 dílů.
Víc vám k tomu neřeknu,pokud chcete vědět víc tak se na to musíte podívat.

Mě osobně se tohle anime moc líbilo,protože jsem od přírody sadistka a násilí plně prosazuji.(XD)Zhlédnout jej můžete ZDE.

Rainbow

27. května 2012 v 16:03 | Jitřenka |  Anime která možná znáte(A nebo taky ne)
Další anime je Rainbow,což v českém překladu znamená duha.Ale nemyslete si,že se to od Deadman Wonderland bude hodně lišit.

Rainbow


Rainbow obsahuje nahotu,násilí,krev,vulgarismy a prostě všechno co mám ráda.Je to ponuré a smutné anime a právě proto se mi tak líbí.
Děj se odehrává v poválečném Japonsku,píše se rok 1995,Japonsko se snaží vytvářením výchovných středisek dostat z krize a vysoké kriminality mládeže.Právě proto je sedm mladých chlapců zavřeno do jednoho takového zařízení.Musí se naučit spolu žít v jedné cele a snášet všechno utrpení a všechny bolesti,které sebou přínáší život v nápravném zaříení.
V průběhu příběhu se z nich dokonce stanou nerozluční přátelé,kteří by pro sebe šli i ohněm.
Anime má 26 dílů a každý trvá něco kolem +/-20 minut.
TADY ho můžete shlédnout.Ale jen pokud jste zaregistrovaní.

Jem tu!

27. května 2012 v 13:00 | Jitřenka |  Oznamy

Jsem zpátky!Možná jste si všimli nového desingu.Já s ním stejně nejsem spokojená :D(ostatně jako vždycky:D)Né,že bych nějak extra přibrala-hubnu pořád dál.(a ani o to nesnažím)Ale moje mamča to vzdala a teď jsem nemocná takže mám trochu víc času.Taky jsem zavedla novou rubriku a ta se Jmenuje:Anime která možná znáte.(A nebo taky ne)
No budu vám sem přidávat povídky postupně.To protože jsem se flákala jen trochu a poctivě dopisovala ale ještě nemám všechny dopsané.Některé povídky za Sb se tu ale objeví.To je prozatím vše!

vaše Jitřenka


Pozastavuju!

13. května 2012 v 13:44 | Jitřenka |  Oznamy
Sice jsem to dala do rubriky blbosti ale blbost to není!Pozastavuju,nevím na jak dlouho ale teď se mi prostě všechno hatí.
Prosím vás nemažte si mě z Sbé,určitě se vrátím.Je mi to moc líto ale moje mamka si myslí,že jsem psychopat a buzeruje mě za to,že hubnu...Moc se na vás těším a za dva týdny naschle!
Vaše Jitřenka

Autobus je zrádná věc1/2-pro mé Sbé Maggie

6. května 2012 v 19:23 | Jitřenka |  Jednorázovky


Každodenně jezdím půl hodiny autobusem do školy a ze školy.A tahle povídka mě tak nějak napadla.Doufám,že se ti bude líbit. Promiň,že to trvalo tak dlouho.Je to docela dlouhý takže tady je první část. P.S:V příštím díle bude ta"akce":D