Jsem to já nebo jsme to my?2 2/2

25. března 2012 v 19:11 | Jitřenka+Simča |  Jsem to já nebo jsme to my?
Další díl,doufám že se vám bude líbit+15Pozor!
Další díl bude o Ino.

,,NE!Prosím přestaň."
,,I kdybych chtěl,"vysypal ze sebe mezi steny Sasuke,,tak nemůžu."Tsumimaro už jen brečela a ani se nesnažila Sasukeho odstrčit a jen čekala až to trápení skončí.Po chvili už tu bolest ani nevníma ale připadala si strašně,stratila už úplně všechno ale vždýť ona nic neměla.Hned od začátku!Hned od začátku byla naprostá nula!Bez rodiny,kdoví kde se vzaly ty schopnosti možná že je nějakej mutant kterýho nikdo nepotřebuje.Celý její život je jedna velká lež!Ano!jen jedna velká sprostá lež.A teď se jí rozhodli zbavit a tak skončila takhle,jako bezcená hračka se kterou si každý může dělat co chce...
Mezitím co Tsumimaro takhle přemýšlela tak Sasuke dosáhl svého.Posbíral svoje věci a na Tsumimaro se ani nepodíval.Ve dveřích akorát utrousil:
,,To si někdy zopakujeme."pak už se na dobro vzdálil a zanechal tam zuboženou dívčinu jen tak ležet v kaluži krve.Tsumimaro tam jen ležela a pak se jí začaly klížit oči a usnula.Jednak další strátou krve a jednak tíhou svých myšlenek.
,,Vstávej nebo seš tuhá?"ozvalo se najednou nad ní a ona otevřela oči.
,,Ještě bohužel ne."prohodila Tsumimaro další poznámku a čekala,že jí zase někdo uhodí.
,,Neboj,sem si Sasan netroufne a Itachimu moc nevěř je to to stejný jako Sasuke.Oba jsou to Uchihové.Jo a být tebou moc se nehýbu,protože ta rána je fakt ošklivá,zašil jsem jí ale než se úplně zahojí,bude to trochu trvat."
,,Děkuju."řekla Tsumi nejistě a nevěděšla co si o tom má myslet,,Jak se jmenujete a porč to vlastně děláte?"
,,Možná to zní divne ale nerad vidím lidi trpět no jen některý a ty k těm šťastlivcům patříš a jmenuju se Kakuzu."
,,Děkuju moc Kakuzu-san."Tsumimaro poděkovala,vstala z postele a před Kakuza si klekla.
,,Hele,doufám,že na mě nebudeš vyset jako Tobi na Deidarovi.
,,Ne nebudu ale ještě jednou vám děkuju Kakuzu-san."
,,Jo v pohodě.Měla by si něco sníst,pojď do kuchyně dám ti něco k jídlu."
,,Děkuji."Tsumimaro si v kuchyni sedla ke stolu a Kakuzu ji dal chleba s máslem a se šunkou.(pozn.autora-to sem měla dnes k snídaniXD)Tsumimaro to do sebe nasoukala a Kakuzovi ještě jednou poděkovala.
,,Nemáš zač,mohla bys u mě i spát ale spí tam i Hidan a to je strašnej žárlivec,řeknu Sasorimu." Sasori z červených písků loutkař z písečné vesnice.
,,Ty si ta nová?"
,,A-ano,jsem."
,,Slyšel jsem co ti Sasuke udělal,je mi to líto.Jo a budeš muset spát u mě v posteli,naše masožravka nemmá postel ale záhonek."ukázal Sasori na druhou stranu pokoje.(pozn.autora-bydlí se Zetsuem)
,,To...to nevadí.Děkuju vám Sasori-dana."
V noci Tsumimaro ležela vedle Sasoriho a potichu brečela.
,,Proč brečíš?"zeptal se Sasori a otočil se k ní čelem.
,,Bojím se."řekla Tsumimaro a po tváři jí stekla další slza.Sasori natáhl ruku a slzu jí setřel.
,,Snad né mě."řekl Sasori a posadil se.
,,Taky."řekla Tsumimaro smutně a stulila se do klubíčka.Sasori si jí vytáhl na klín a ucítil jak sebou Tsumimaro škubla.
,,Nemusíš se mě bát,leda tak po smrti ale to bude skvělý věř mi,budeš moje nejhezčí loutka."Sasori věděl,že to zrovna nejlíp nevyznělo ale zpátky to vzít nemohl a navíc to byla pravda.
,,Tak aspoň po smrti budu něco lepšího."Tsumimaro se zase rozbrečela a tentokrát Sasoriho objala.Teď sebou škubl pro uměnu Sasori.Tsumimaro se smutně usmála a zeptala se:
,,Snad se mě nebojíte Sasori-dana,Sasori z Červených Písků.Bude mi ctí sloužit vám jako loutka."
,,Si ještě počkáš."prohodil jen tak Sasori a nevědomky si Tsumimaro na sebe víc natiskl.Tsumimaro se z jeho náruče vymanila a sáhla po meči,který ležel pod postelí.Sasori si myslel,že ho chce napadnout a tak dal ruce k sobě a chtěl začít dělat pečetě.Jenže Tsumimaro ten meč obrátila proti sobě a chtěla si ho zabodnout do břicha.Sasori jí akorát chytl ruku.
,,Zbláznila si se?Mám dost loutek ještě si užívej života."
,,Kdyby to tak šlo."rozbrečela se zase Tsumimaro,,Prosím vás Sasori-dana zabíjte mě."Sasori ho to zaskočilo.Ještě nikdo ho neprosil aby zo zabil.Ale ta holka by si tu smrt vážně zasloužila,tady by byla stejně jen hračka.
,,Dobře ale mohl bych-"
,,Mohl bych si tě vzít tak ohavně jako všichni ostatní?!Na to jste se chtěl zeptat?!Tomu já nezabráním dělejte si s mojím tělem co chcete hlavně to pak rychle skoncujte!"Chtěl to formulovat trochu jinak ale vlastně by to mělo stejný význam.Až na to že se Tsumimaro nechystá znásilnit,to ale ona neví.
,,Tak dobře,jak si přeješ."Sasori Tsumimaro úplně svlékl a položil na postel,pak si sundal síťované triko ve kterém spal,sehnul se a počal Tsumimaro líbat na rty a při tom jí hladil přes hrudník,bříško až ke stehnu a zase zpátky.Tsumimaro přestala stávkovat a začala Sasorimu polibky oplácet.Sasori se od Tsumimaro odtrhl,podíval se jí do očí a pak na ni promluvil:
,,Je tohle ohavný?Nebo tě to bolí?Nebo-"Tsumimaro Sasorimu položila ukazováček na ústa a dlouze se mu podívala do očí.
,,Chci si svoje poslední chvilky užívat.Prosím."Sasori se usmál a odhrnul Tsumimaro vlasy z krku a začal jí ho líbat a laskat.
Tsumimaro začala slabounce vzdychat a Sasoriho si přitáhla víc k sobě.Sasori si sundal i zbytek oblečení a teď na sobě leželi úplně nazí.Sasori už byl hodně vzrušený,tahle holka s ním dělala divy,takhle něžný snad ještě nikdy.
Jeho přirození si bolestně žádalo o pozornost ale Sasori to ignoroval a myslel jen na tu vyhublou snědou rudovlásku,která se právě svíjela ve slastných křečích,protože jí jednou rukou sjel mezi nohy(pozn.autora-jedna moje kámoška by řekla:,,Sjel do jejího mezinoží.":D)a začal prstem přejíždět přes ten malý pahorek.Druhou rukou jí jezdil přes né zrovna malý hrudník a od ní chtěl jen aby si to užívala a sténala.Její steny ho tak navnaďovaly bylo to k nevydržení!Chce slyšet víc,mnohem víc!Chce jí slyšet řvát slastí a prosit o víc.Říkala,že si to chce užít.
,,Sasori-dana,už jsem připravená."vzdechla Tsumimaro a natáhla se k Sasorimu pro další dlouhý a vášnivý polibek.
,,Vážně?"zeptal se vážně Sasori a odtáhl se od Tsumimařina krku.
,,Ano,myslím,že už to ani jeden dlouho nevydržíme."Sasori Tsumimaro políbil a pak vsunul svoje mužství do její horké výhně.(pozn.autora-opovžte se k tomu něco psát do komentů!A vy co mě znáte si taky dejte pohov.Jasný?!XD)Tsumimaro dlouze a táhle vzdychala a Sasori též.
,,Prosím!Začni."zašeptala Tsumimaro Sasorimu do ucha a přirazila proti jeho údu(pozn.autora-to je hrozný slovo.)
,,Dobře jak si přeješ."Sasori začal pomalu přirážet a postupně zrychloval tempo.Tsumimaro začala vzdychat a její vzdechy nabíraly na intenzitě.Sasoriho tempo se pořád zrychlovalo a bylo už skoro neůnosné.(pozn.autora-jak v kobře jedenáct.)Po chvili Sasori cítil,že brzy vyvrcholí v tu chvíly zabodl Sasori Tsumimaro jeden ze svých mečů do břicha.Tsumimaro vykřikla, Sasori však nevěděl jestli to bylo tím,že vyvrcholila nebo bolestí.Sasori dal Tsumimaro polibek a ona mu ho z posledních sil oplatila.
,,Prosím oblečte mě pak."
,,Spolehni se."usmál se na Tsumimaro Sasori a zabalil ji prozatím do svého Akatsuki pláště.
,,Děkuji vám Sasori-dana,jsem ráda,že-že jste to pro mě udělal.D-Doufám,že vám dobře po-slo-užím jako lout-ka."Tsumimaro už se lámal hlas a špatně se jí dýchalo.Sasori jí pohladil po tváři a dal jí poslední polibek.Pak zamkl dveře aby ho nikdo nevyrušil,protože s touhle Hitokugutsu si dá hodně záležet........

Příště Ino v Konoze.To se bude líbit Inince.

 


Komentáře

1 electronic-factor electronic-factor | 25. března 2012 v 19:32 | Reagovat

Je to pěkný příběh,akorát napiš troch delší ;-)

2 Miyu-chan Miyu-chan | E-mail | Web | 25. března 2012 v 19:51 | Reagovat

Nádhera, nádhera a znovu jen nádhera :) A ohledně té postavy.. Stačí se domluvit na mailu na vzhledu a všech detailech a já ti ju klidně udělám ^^

3 Ininka Ininka | Web | 25. března 2012 v 20:25 | Reagovat

N8áádhera! a rychle na Ino v Konoze :-D  :-D takové povídky se mi moc líbí ;)

4 Tashine Tashine | Web | 26. března 2012 v 19:10 | Reagovat

Jů úžasný nový design, povídk usi přečtu, ale asík až na mobilu, teď už jsem úplně znavená, ale podle prvního dílu soudím, že to bude stejně jedinečné =)

5 snilek97 snilek97 | Web | 29. března 2012 v 18:17 | Reagovat

úžasný!:-P

6 Tashine Tashine | Web | 31. března 2012 v 16:59 | Reagovat

Jo, přečteno, ze začátku to bylo trochu kruté, ale konec byl úžasný. Nic méně těším se na Ino a snaž se dál ;)

7 magika magika | 3. dubna 2012 v 18:47 | Reagovat

krása :-D ,pěkně píšeš

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama