Sejdeme se na hřbitově.

15. ledna 2012 v 21:32 | Jitřenka |  Sejdeme se na hřbitově.
,,Ticho!"Ozval se hlas třídního učitele Kakashiho.
,,Chtěl bych vám představit-TAK BUĎTE UŽ ZTICHA!"Veškerý šramot a zvuk ve třídě rázem utichl a všichni se se ,,zájmem" otočili ke katedře.
,,Kde jsem to skončil.Aha!Chtěl jsem vám představit dva nové žáky.Tsumimaro a Naruto Uzumaki."Kakashi se vydal ke dveřím a otevřel je.Do nich vešela jako první dívka s červenými vlasy,čokoládovou pletí a zelenýma očima,hned po ní vešel poměrně vysoký blonďák s modrýma očima které však postrádaly lesk,u té dívky tomu bylo stejně tak.
,,Jsou z Translivanie,ale doufám že mezi vás brzo zapdanou.Naruto ty si sedni s Shikamarem a Tsumimaro ty si jdi sednout za Hinatou.Oba se znechuceně odšouraly ke svojíj lavici a po cestě si něco šuškali.Hned jak si sedli tak Kakashi začal s nudným výkladem nudného Zeměpisu.
Hned jak zazvonil zvonek na přestávku,všichni začali na Tsumi a Naruta utočit spoustou otázek.
,,Vy ste fakt z Translivanie?"
,,Jo...jo jsme."Řekli oba naráz a stejně znuděně.Pak přišlo na řadu představování.
,,Sasuke."


,,Orochimaro."
,,Hi-Hinata."
,,Sakura."
,,Ino."
,,Karin."
,,Sai."
,,Kiba."
,,Neji."
,,Těší nás."Řekli teď už s trošku větším zájmem oba sourozenci.
,,Co kdyby jsme k vám dnes přišly,aby jsme se líp poznaly."
,,Klidně,bydlíme v té nové vile na kopci."
,,Ta je vaše?"
,,Ano,výstavba stála jen 2 miliony."
,,Cože?Jenom?"
,,Ano."Usmáli se Naruto a Tsumi(Tsumi-Tsumimaro).Povídali by si i dál ale vyrušil je v tom zvonek a příchod třídního učitele Kakashiho.Tsumi se naklonila k Hinatě a zeptala se jí:
,,To ho máme ze všeho?"
,,Ne,na tělocvik máme Gaie,ale ten je ještě horší."
,,Tak to jsem teda zvědavá."
,,Tak smradi,otevřte si učebnice na straně 22,k tomu si otevřte sešity a udělejte si stručný zápis.Já si mezitím někoho vyzkouším.Tak třeba Tsumimaro,Sasuke a Karin,pojdtě k tabuli.Karin,ty mi popiš lidské srdce a co všechno se nachízí v lidské krvi,Sasuke ty mi popiš lehce zranitelné části těla-"
,,Co?Ale to jsme se neučili!"Začal se Sasuke bránit.
,,Na to příjdeš."Usmál se ,,mile" Kakashi."
,,Tsumimaro ty mi řekneš všechno o kostích v lidkém těle.Vy tady počkejte a já jdu pro mapu lidského těla,Tsumimaro ty budeš hlídat a pak mi nahlásiš kdo napovídal."Když Kakashi vyšl ze dveří všichni se na mě tázavě podívali a čekali co se stane.Tsumimaro se okamžitě naklonila ke Karin a všechno jí řekla,pak se naklonila k Sasukemu a všechno řekla i jemu.Za chvíly přišel Kakashi a zeptal se Tsumimaro kdo komu napovídal.
,,Nikdo nenapovídal."Odpověděla Tsumi s nezájmem.
,,Tak dobře,kdo chce začít.Tak třeba ty Sasuke."Když Kakashi všechny odzkoušel byl konec hodiny.A jako další následoval tělocvik,s Gaiem.
,,Takže,dnes si zahrajeme vybíjenou kluci proti holkám,kapitánka bude Tsumimaro a kapitán Naruto,aby jsme viděli jak jsou dobří."Všechny postupně vybili,a na řasdu přišli Tsumi a Naruto.Po patnácti minutách Gai rozhodl že naše ,,Síla mládí" bude muset počkat.Tuhle hlášku doprovázel úsměv u kterého se od jeho bílých zubů odrážely sluneční paprsky.Když tohle vyděli radši zdrhli do sprch.Samozřejmě kromě Leeho který se rozhodl se svým nejoblíbenějším učitelem ještě trénovat.
Když se všichni převlékli,po případě osprchovali,sešli se před školou aby se domluvili kdy mají přijít k Tsumi a Narutovi domů.
,,Tak v kolik se můžeme stavit?"Zeptal se horlivě Sai.
,,Nám je to jedno ale vemte si sebou plavky."
,,Blázníš?Koupat se v téhle zimě vždyť je listopad!"Vykřikla Karin
,,My máme bázén a vířivku ve vnitř."Objasnil to Naruto.
,,Aha,tak to jo."Řekli všichni uznale.Povídali by si dál kdyby se neozvalo:
,,Héj!Pospěšte si nemám na vás celej den."Všichni sebou škubli jenom Tsumi a Naruto zůstali úplně v klidu.
,,Tak my už musíme,přijdtě tak ve čtyři,nebo pozdějc,nám je to jedno."
,,Tak dělejte spratci malý!"
,,No jo furt!"Zařvali oba naráz.
,,Mohli byste přestat mluvit to stejný,naháníte mi hrůzu."Oklepala se Sakura a všichni jen souhlasně přikyvovali hlavou.
,,No co už."Řekli dvojčata,znova ve stejnou chvíly.
,,Přestaňte!"Začal se Kiba rozčilovat.
,,Mě už to začíná lízt na mozek."Postěžoval si Orochimaro,který zvedl hlavu od knížky a začal vnímat okolí.
,,Tak co jsem řikala!"Ozval se znova hrubý ženský hlas.A v zápětí se objevila i jeho majitelka.Byla to vysoká blondýna a vypadala velmi mladě.
,,Tak hele vy spratci,dnes musím ještě ke kadeřníkovi na manikuru a do sauny,takže se rozlučte a jdeme!"Tsumi a Naruto nejprve zbledli ale pak dostaly zachávt smíchu protože místo nich čapla za rukáv Sasueho a Sakuru.
,,Ty černý vlasy ti slušej,ale ty ses na růžovo barvit nemněla!"Naruto a Tsumi se válely smíchy po zemi a čekali až si to jejich ,,maminka" uvědomí.
,,Promiňte,"pípla po chvíly Sakura,,my nejsme vaše děti"Tsunade(Tak se macecha Naruta a Tsumi jmenuje) se zastavila a pořádně se na Sasukeho a Sakuru podívala,pak je pustila a rozkřičela se na ně co si to dovolujou.Když skončila s řvaním na ty dva chudáky čapla Naruta a Tsumi za vlasy a táhla je k autu.Všichni se na to dívali s otevřenou pusou ale po chvíli odešli aby si mohli udělat úkoly a pak raychle jít na návštěvu k Uzumakium.

,,Jsme tu brzo!"Začala panikařit Ino
,,Říkali že je jim to jedno."Odpověděl znuděně Sasuke
,,Říkali že jim je jedno když příjdeme později."Poučil Sasukeho Orochimaro.
,,Mohli byste už konečně zazvonit."Rozčílil se Kiba
,,CRRRRR."Po chvíly se ve dveřích objevil docela sympatický muž a za ním ta blonďatá kráva.
,,Vy budete určitě Tsuminy a Narutovi spolužáci že?"
,,Ano."
,,Jste tu brzy."
,,Já to říkala."Řekla výtězoslavně Ino.
,,To nevadí,jděte po schodech nahoru a otevřte poslední dveře v pravo."Tsunade neopoměla kyselou poznámku:
,,Kdybyste nevěděli kde je levá aa pravá uslyšíte je."Celá banda se tedy vydala po schodech nahoru a hned jak vyšli schody uslyšeli zvuky a taky to jak po sobě Nruto a Tsumimaro pokřikují:
,,Au,to bolelo."Postěžoval si Naruto,Tsumi se zasmála a odpověděla:
,,To taky bolet mělo."
,,No počkej to ti nedaruju."Zařval Naruto
,,Au,přestaň!Kňučela Tsumi.
,,Ani náhodou,teď když tě mám tak tě přece nepustím."Všichni se váhavě vydali ke dveřím a při tom si vyměňovali zvláštní pohledy.Když došli ke dveřím chvíly počkaly a poslouchaly co se bude dít.Cvíly se nedělo nic až pak uslyšeli cinkání jako by o sebe cinkaly dva nože.To už to všichni nemohli vydržet a vtrhli do té místností.Uviděli Naruta a Tsumimaro jak zuřivě bojují s katanami.Když tam vtrhli Naruto tsumi sekl do tváře a ona jeho do ruky.Vůbec si příchozích hostů nevšimli ale dál se mlátili hlava nehlava.
,,Tentokrát tě porazím."Řval Naruto v zápalu boje
,,Sni dál!"Posmívala se mu Tsumimaro
,,Ehm,ehm!"Svých hostů si všiml teprve až o sobě dal Orochimaro vědět protože ho to přestávalo bavit.
,,Jé,ahoj."Dostal ze sebe Naruto a při tom se pitomě usmíval.
,,Ahoj,jste tu brzy."Ino znovu všem připoměla.
,,Já jsem vám to říkala!"
,,To nevadí,Naruto vás provede našim barákem a já se jdu osprchovat,ale nechoďte ke mě do pokoje!"
,,Jo.Hej!"
,,Ano?"
,,Proč já je mám provázet a ty se můžeš jít oprchovat."
,,Protože si z nás dvou ta lepší polovička."Pokrčila rameny
,,Aha no.Tak jdi."
,,Díky."Tsumi se otočila na podpatku a šla se vysprchovat.
,,Co jste si udělali že jste se takhle mlátili?"Zeptala se Karin Naruta,protože se k tomu nikdo nemněl.
,,Trénujeme na mistrovství světa,táta mě učil bojovat už od mala a Tsumi musela chodit na hodiny baletu.Máma ale chtěla by Tsumi taky učil bojovat,trašně se kvůli tomu hádali,když nám bylo sedm tak se rozváděli.Mamka to však nemohla přenést přes srdce a oběsila se.Tsumi si myslela že je to její vinna a skončila v cvokárně,no a když se vrátila tak začala tátu nenávidět,protože jí tam vsugerovali že to není její vinna a ona si z toho odvodila že když to není její ani moje vinna tak to je vina táty,tak ho začala nenávidět.Strašně se zmněnila,dřív byla taková veselá a praštěná,že i mně lezla někdy na nervi a to já se hned tak nerozčílím,ale pak se od základů zmněnila,už se skoro vůbec neusmívá,jen trénuje a trénuje,sen naší mámy byl vyhrát mistrovství světa v bojových sportech,tak teď sní mámin sen."Když Naruto domluvil všechny holky brečely a klukům taky nebylo nějak veselo,kluci se zmohly jen na:
,,To je nám líto." A holky se nezmohli na vůbec nic,jen jim tekly slzy.Když Naruto zvedl hlavu a uviděl že tím holky rozbrečel,začal se omlouvat a radši navrhl že se půjdou podívat za Tsuminými miláčky.
,,Bože vždyť na tej pohovce leží Chřestýš!"Zděsila se Sakura
,,Ano Tsumi je blázen do hadů,chcete si ho někdo pohladit?"Zeptatl se vesele Naruto.
,,Blázníš?!"Chtěla mu sakura dát pěstí jenže Naruto se hbitě Sakuřině pěsti vyhnul a místo jeho to schytal chudák Orochimaro,který chudák proletěl sklem terária dalšího mazklíčka který svoje oběti většinou umazlí k smrti.
,,Co jsem ti udělal Sakuro?"Obořil se na ni Oro.
,,Promiň."Omluvila se mu Sakura,načež začala strašně ječet.
,,Co se děje?"Zeptala se vystrašené Sakury Karin.Sakura neodpověděla jen se klepala a ukazovala prstem na Orovu nohu,kolem které se začal navíjet had.Orochimaro začal poskakovat po jedné noze a řval něco ve smyslu:
,,Sundejte to ze mně!"Oro se začal dusit protože z něj ten had začal vymačkávát život,asi by se udusil úplně kdyby tam nepřišla Tsumimaro.
,,OKAMŽITĚ PŘESTAŇ POSKAKOVAT!Ještě jí něco uděláš!"Oro přestal poskakovat po pravé noze a cítil jak se stisk povoluje a on se může zase nadechnout.
,,To tě vylekali viď pusinko,no to jsou ale škaredý lidi sežrat bys je měla."Všichni sebou trhli protože se had otočil zase k nim.
,,Nebojte,dělám si srandu."Prohodila Tsumi ledabyle.
,,Ty si strašná!To tvoje monstrum málém udusilo Orochimara."Vyčetl jí to okamžitě Naruto.
,,Sorry Oro,já ti to nějak vynahradím."
,,Já tu holku jednou zabiju!"Sesunul se Naruto k zemi.
,,Nic si z toho nedělej."Chlácholili ho všichni.Po chvíly se z chodby ozvalo tak jdete se vykoupat nebo ne?
,,Jo!"Vykřikl nadšeně Sasuke,"chci vidět Sakuru v plavkách."Načež mu přiletěla od Sakury taková rána že letěl až k dalšímu terárku.Tentokrát ho Naruto zachytil aby mi nemusel kupovat další terárko.
,,Jdeme radši do bazénu,protože terária nerostou vedle cesty."Naznal Sai
,,Jo,to máš pravdu Saii."Naznal Sasuke který se oklepal ze Sakuřiny rány.

Když se všichni vykoupaly,vyblbli a Sakura rozdala ještě pár rán,tak se rozhodly že u Uzumakiu přespí.Tsumi striktně zakázala že by si spalo u ní v pokoji,ale nikomu nechtěla říct proč....

Pokračování příště.
Piště komentáře.Malou puťku začnu psát ještě dnes ale nic neslibuju píšem písemky z chemie a budu zkoušená z Občanské výchovy.(Bože jak já tenhle předmět nesnáším.)A ještě pololetku z matematiky,taky mě napadla povídka na Death note,a Lucka s Bárou budou psát taky nějakou povídku ale Lucka na internet nechodí(knihomolkam Smějící se) a Bára si dává na čas.Takže mi držte palce,dobrou noc.
 


Komentáře

1 Ininka Ininka | 16. ledna 2012 v 15:41 | Reagovat

dík ;) aspo'n někomu se moje povídky líbí a určitě mapiš pokráčo ;))

2 Miyu-chan Miyu-chan | Web | 17. ledna 2012 v 16:57 | Reagovat

Dobrá povídka :)

3 Lauruska ;) Lauruska ;) | 17. ledna 2012 v 20:27 | Reagovat

Je to fakt pekne, zaujimave ale som si myslela zo zaciatku ze to bude viac mysteriozne ;-)
Ale paci sa mi to :-D

4 JITŘENKA JITŘENKA | Web | 17. ledna 2012 v 21:38 | Reagovat

Pokračování bude,ale asi až příští týden.Nemám čas a pololetí se blíží. :-|  [:tired:]  [:tired:]

5 Lauruska ;) Lauruska ;) | 22. ledna 2012 v 22:24 | Reagovat

Kedy bude 2. diel ???? :-(  :-(  :-(  :-(

6 JITŘENKA JITŘENKA | Web | 22. ledna 2012 v 22:41 | Reagovat

Druhý díl..už na něm pracuju.Já vím trvá mi to strašně dlouho ale poslední dobou to nemám zrovna lehký. :-(  :-(  :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama