Má malá puťka 5

7. ledna 2012 v 13:12 | Jitřenka |  Má malá puťka.

Tak pokračování...P.s:Kakashi KUrenai sice přes hubu sice nedá ale doufám že to budeš číst i tak Anonime.Hlasujte v anketě. :)

,,Kurenai co to děláš!"Řekl zděšený Kakashi když od sebe Kurenai odstrčil.
,,Líbala jsem tě"."Odfrkla si a začala si rozepínat šaty.Kakashi odvrátil hlavu.
,,Kurenai,prosím obleč se."
,,Ale no tak,podívej se na mě."Řekla Kurenai svůdně.
,,Kurenai obleč se prosím!"


,,Proč?Jestli nejsi zadaný tak by to to nemuselo až tak vadit.Nebo máš něco s tou malou puťkou?!"Kakashi měl chuť jí do obličeje vmíct že nejsem žádná puťka ale nemohl.Kdyby řekl že se mnou něco má taky bysme měli velké problémy.
,,Ne nic s ní nemám."Řekl Kakashi klidným a vyrovnaným hlasem.
,,Tak pojď sem a vem si mě,nebo začnu ječet!"
,,Tak ječ když chceš,co já s tím?"
,,Tak pro blbečky, stajím tu skro nahá a ty oblečený a když sebou fláknu na zem tak to bude vypadat jako by si mě chtěl znásilnit."Šibalsky se při tom usmála a pomalu přistupovala blíž ke Kakashimu.
,,Takže buď se semnou teď pomiluješ nebo začnu křičet a si v háji,vyber si."Kakashi zůstal jen nehybně stát na místě a přemýšlel.
,,Když to udělám tak tím ublížím Sakuře ale jestli to neudělám tak ublížím Sakuře dvakrát tolik protože si bude myslet že jsem ji podvedl a ještě ji vyhoděj ze školy a já příjdu o práci."Kakashi stál na místě a přemýšlel a nevšiml si že Kurenai mu rozepíná zip u kalhot.Všiml si toho teprve až když mu Kurenai stáhla trenky a začala zprácovávat jeho "malýho Kakashiho".Kakashimu chtě nechtě tekl z úst slastný sten.Kurenai se tomu jenom ušklíbla.
,,Pořád stejně poddajný jako tenkrát."Nadechovala se aby hodila ještě nějakou poznámku na Kakashiho hlavu ale to nestihla,Kakashi přirazil proti jejím otevřeným ústum boky.A teď se šklebil on.
,,Poddajný!?To se ještě uvidí!"S těmihle slovy chytil její hlavu do svých rukou a začal si udávat sobě slastnější tempo.A když s mohutným výkřikem vyvrcholil,pustil její hlavu a nechal jí nadechnout.
,,Tak co jsem poddajný?"
,,Já...eh...ty...eh."To bylo to jediný co ze sebe Kurenai po téhle náročné akci dostala.Kakashi k ní přišel chytl jí za vlasy a přitáhl si jí blíž k sobě a zašeptal jí do ucha:
,,Já se tě na něco ptal."a při tom jí líbal na krku a rukou jezdil po jejím nahém těle.
,,N-e,Ka-Kakashi prosím."
,,O co prosíš."
,,Vem si mě prosím teď hned!"
,,Jak si přeješ."Co se stalo pak si už asi každý domyslí.(tzn.autorce se to všechno nechce vypisovat :D)
,,Kakashi,když my slíbíš že za mnou takhle jednou za čas příjdeš tak udělám všechno so budeš chtít a neboj nikomu to neřeknu."
,,Když chceš,mě je to jedno."Řekl Kakashi s kamenou tváři ale ve skutečnosti mu ten kámen právě spadl z hrudi.
,,Ano chci!"Kakashi si jen povzdechl.
,,Tak jo,já jdu musím opravit písemky."
,,Ještě pusu."Řekla Kurenai prosebným dětským hláskem.Kakashi protočil panenkami,dal jí rychlou pusu,hodil na sebe oblečení a vypadl z toho baráku.Po cestě vymýšlel nějakou dobrou výmluvu pro to že se vyspal s Kurenai.A pak vymýšlel jak Sakuře vhodně a decentně říct že se Kurenai musí ještě nějakou dobu zcházet.

Krátký já vím ale spěchám na narozeninovou oslavu kámošky.Doufám že se líbila,pište komentáře.Smějící se
 


Komentáře

1 Ininka Ininka | Web | 7. ledna 2012 v 14:05 | Reagovat

Juuuch! rychle pokráčo!! 8-)

2 Anonim Anonim | 9. ledna 2012 v 17:43 | Reagovat

Teším se na pokráčo ale nelíbí se mi že to vzal tak lehce.Já nevím příjde mi to až moc já nevím Sakuře řekl že ji zpátky nechce ale chtěl tak proč jí to řekl jestli Sakuru miluje tak by s toho bytu vypad rovnou a kdyby začala křičet tak by se schoval i když..i takhle je to pěkný jenom je mi líto Sakury.Jo a Kakashi je pěknej zmetek ale jen v tomhle díle jinak ho miluju je to ta nejlepší postava z toho serilu..kam se hrabe Naruto...nebo Sasuke.... :-P  :-P  :-P :-P  :-P  8-)  8-)  8-)  8-)  8-)  :-D  :-D  :-D

3 Lauruska ;) Lauruska ;) | 17. ledna 2012 v 18:32 | Reagovat

PROSIIIIIIM POKRACKO ASPON 2 diely pls KakaSaku milujem a v tvolom podani je skvele proste THE BEST :-D  Hlavne pis, prehanaj Milujem tvoj blog :D

4 JITŘENKA JITŘENKA | Web | 17. ledna 2012 v 21:40 | Reagovat

Pokračování bude určitě a jsem ráda že moje povídky čtete. ;-)

5 buřtíček :3 buřtíček :3 | 16. března 2013 v 20:38 | Reagovat

prosím udělej KAKASAKU !!! Tvoje povídky jseou best :))) :-)  :-)  8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama