Má malá puťka4

27. prosince 2011 v 16:50 | Jitřenka |  Má malá puťka.
V tomto díle přijde zápletka.Tak doufám že se vám to bude líbit.Napište do komentářu jestli líbilo PLS.


Super nám to spolu začalo klapat,Gaara to nikomu neřekl a dokonce i uznal že Kakashi je v pohodě.Sám si pak našel holku a byl s ní taky šťastný.S Temari jsme se staly nejlepší kamarádky ale na Hinatu jsem samozřejmě nezapomněla,stala se znás nerozlučná trojka.Z Kakashiho se stal zástupce ředitele,ale zůstal náš třídní učitel a to jsem si hodně oddychla.Nenápadně mi totiž nadržoval.Ale vážnějšen nenápadně.Někdy od něj taky schytám pětku,ale on mi vždycky řekne co se mám na

přezkoušení naučit a bylo to v pohodě.Samozřejmě v o víkendu kdy jsem u něj v bytě spala jsem mu to musela,,trochu"vynahradit.Po takovéhle noci jsem spala mnohdy až do oběda ale musím uznat že zas tak špatné to sním o takových nocích nebylo,ostatně...ono to s ním bylo vždycky úžasné.Jenže naše štěstí netrvalo moc dlouho protože ná naši školu přišla nová úča z občansé výchovy.Poslední dobou učitelů nějak ubývá.S Hinatou jsme se hádaly jak bude ta učitelka vypadat.Přestaly jsme hned jak jsme uslyšely Kakashiho hlas:
,,Nazdar děcka!"
,,Dobrý den pane učiteli!"Řekli jsme sborově,ostatně jakou každý den.
,,Tak dnes vám představím vaši novou učitelku z občanské výchovy slečnu Hatake Kurenai."Všem nám spadla čelist až někam do suterénu a kdyby mohla padala by dál,ale jelikož jsme byli v nejvýším patře tak to bohatě stačilo. Dveře se rozletěly a v nich stála dívka která mohla mít maximálně o dva roky víc než já,Přelétla jsem ji pohledem a hned se otočila na Kakashiho,ten si mého pohledu všimnul a tak se na mě otočil.Byla jsem hodně nakvašená ale taky trochu smutná.Jeho pohled byl něco jako:"Prosím nezabij mě!"Ale přesně tohle jsem bohužel mněla v plánu a téé Kurvěnai jsem odpřísáhla pomalou a bolesivou smrt.Kurenai na Kakashiho vrhla svůdný pohled a kdyby mohla tak by se na něj hned vrhla.Kdybych mohla tak bych se na ni vrhla taky ale já bych jí vyškrábala oči,vyřízla jazyk,vytrhala postupně všechny zuby.Ono toho bylo samozřejmě víc co bych jí chtěla udělat ale na to teď nebyl čas protože jsme se jí musely přestavovat.Když jsme tak učinily odešla ještě za ředitelem.Celou hodinu se mně vařila krev v žilách,ale i přes to jsem se dokonale ovládala a ani jednou jsem se na Kakashiho nepodívala.Věděla jsem že ho to pěkně deptalo.Po HOdině jsem tuto větu očekávala a vůbec´mě nepřekvapila:
,,Sakuro ty tady ještě zůstaň."
,,Copak se děje sensei."Byla jsem dost překvapená ale docela mi to vyhovovalo.Kakashi si přede mě klekl na kolena a začal mě všechno vysvětlovat.
,,Věř mi já jí sem nepozval a ředitel to semnou vůbec neprokonzultoval a-"
,,V klidu já ti věřím."
,,Fakt?"
,,Ale jestli s ní budeš něco mít tak uvidíš!"
,,Co si o mě myslíš?!"Kakashi mě ze srandy přirazil ke zdi a začal mě líbat.Nejdřív na ústa a pak na krku a šel by ještě níž kdybych ho nezarrazila.
,,Nelíbí se ti to?"
,,Líbí a jak."
,,Tak mě nech pokračovat."Kakashi mi začal roezpínat moji bílou kašily ale já ho znovu zarazila a začal se kroutit a uhýbat jeho polibkům.
,,Nech toho!"Řekl Kakashi ublíženě ale v zápětí mě přirazil zpátky na zeď a chytil mě ruce do jedné své ruky,tou druhou bludil po mém těla.Jeho pusa a jazyk mi zatím na krku dělali cucflek.
,,Ka-Kakashi ně-někdo sem může přijít."
,,Máš pravdu jdeme ke mě do kanceláře."Kakashi spěšně sebral klíčky a mě naložil všechno co potřeboval odnést.
,,No to si děláš srandu že to mám nýst sama!"
,,Promiň,ale proč bych tě jinak bral sebou do kanceláře."
,,Máš pravdu."Zamumlala jsem neochotně.V polovině cesty nás-no teda spíš Kakashiho zastavila Kurenai a chvíly si s ním povídala.Ve mně se vařila krev a myslela jsem ža všechno co držím pustím a dám jí do držky.Ale ovládla jsem se.Po dalších pěti minutách už mě strašně bolely ruce a tak jsem vydala jen jedno tiché slovo a doufala že mě někdo neuslyší.
,,Au."Ale Kakashi mě slyšel a otočil se na mně,pak se otočil zpátky na Kurenai a řekl jí
,,Kurenai,nezlob se ale už musím jít popovídáme si jindy,nemůžu svoje žáky takhle týrat"A při tom se mírně pousmál,protože to co semnou někdy dělá je ještě horší než týrání.Kurenai se na mě zle podívala ale pak roztála a svůdně se na Kakashiho podívala.
,,Máš pravdu,přid dnes ke mně domů tam si dáme skleničk a pěkně si popovídáme."
,,Když já nevím vdyť-"
,,Neboj se já to chápu,když budeš chtít tak se dnes večer zastav.A ty si Sakura že jo?Až to odneseš přijď hned do třídy máš to samozřejmě omluvené."A s těmito slovy zmizela za rohem.Kakashi se za ní ještě notnou chvíly díval a to mě pořádně nakáklo a tak jsem se uraženě vydala napřed.Když Kakashi zmerčil že už nestojím vedle něho tak se za mnou okamžitě rozběhl.
,,Promiň."
,,Hm."
,,Ty se zlobíš?"
,,Hm."Už jsme byli u jeho kanceláře a on odemykal dveře a přitom se na mě smutně díval.
,,Já Kurenai už nemám rád.Věř mi prosím!"
,,Hm."Položila jsem všechno co mi naložil na stůl a chystala se k odchodu,ale Kakashi mě pevně chytil za ruku a cukl se mnou tak že jsem spadla do jeho křesla.Přiskočil ke dveřím,zamkl je a klíčky hodil někam do kouta.Já se mezitím vyhrabal z křesla a držela se za bolavou ruku kde se mi začala rýsovat nepěkná modřina.Ani jsem si nevšimla že mě Kakashi hladí po zádech a zadečku.Když jsem to zaregistrovala tak jsem ho okamžitě odstrčila.Ale to si Kakashi nenechal líbit,prudce mě přirazil ke zdi a začal mě hrubě líbat.Když se odtrhl tak mě pustil ruce a vysadil mě na stůl.Čekala jsem že ze mě začne strhávat oblečení ale neudělal to.Objal mě a dal mi polibek do vlasů. ¨
,,Promiň..a teď ještě jednou ke Kurenai.Já jí nechal,já požádal o rozvod ne ona už nikdy bych se k ní nedokázal vrátit."
,,Vážně?"
,,Ano vážně."
,,Možná za tuhle otázku od tebe dostanu po hubě ale já se stejně musím zeptat."
,,Hm?"
,,Máš s Kurenai děti?"
,,Máš pravdu...."Ve mě trhlo a nahrnuly se mi slzy do očí.Kakashi to viděl a tak větu rychle dokončil.
,,Za takovouhle otázku by sis vážně zasloužila... pětadvacet na zadek.Kakashi mě otočil,položil mě břichem na stůl a začal mě plácat po zadku a při tom nahlas počítal.
,,Jedna,dva,tři,čtyři,pět..."Okamžitě jsem zapomněla na pláč a začala se smát.Když mně pořádně naplácal tak mi rozepl a stáhl rifle.
,,Co to děláš?"Kakashi nic neříkal jen se natáhl pro zrcátko a to dal tak abych mohla vidět na svoje pozadí.Když jsem uviděla co tam mám tak jsem se zhrozila.Celou levou pulku jsem mněla jasně červenou.Kakashi si myslela že se na něj rozkřičím nebo mu vynadám ale já jsem se začala akorát smát.Kakashi mě obrátil na záda a dal mi polibek nejdřív na čelo pak na nos a pak teprve na ústa když naše rty rozpojil vypadlo z něj:
,,Ne,nemám."
,,Co nemáš?"
,,Děti s Kurenai."
,,Tak né aby se na tom dnes večer něco mněnilo."
,,Ty-ty chceš abych tam šel?"
,,Jo.Teda pokud chceš."
,,Když já nevím,vážně ti to nevadí?"
,,Pokud zůstanete jen u to ho povídání tak ne a hlavně to nepřežeň s vínem.Já už musím jít tak zatím ahoj.
,,Ahoj,ještě ti dnes zavolám."Když jsem dolezla do třídy a zaplula do lavice začala výuka.Kurenai horlivě listovala učebnicí až narazila napotřebnou stránku vzala do ruky křídu a na tabuli napsala:
SEXUÁLNÍ VÝCHOVA.Jak si myslíte že na to šestnáctiletí puberťáci reagovali.Samozřejmě že výbuchem smíchu.Když jsme se uklidnili tak začala s otázkami.A první otázka byla:
,,Kdo z vaší třídy už není panna/panic?"Samozřejmě nebylo překvapivé že se přihlásila celá třída.
,,A kdo se chce se svými zážitky s prvního sexu podělit." A zase to nebylo nijak překvapivé že celá třída dala ruce dolů.
,,Dobře,když nejsou dobrovolnící tak si prostě někoho vyvolám.Tak třeba Sakuro."V tuhle chvíly se celá třída soustředila jen na mě.Kurenai se tak divně smála a myslela si jak mě vyvedla z mírý.
,,Bylo to pěkný,a to hlavně proto že byl na mně něžný a milovali jsme se."Odpověděla jsem v klidu a vpohodě.Celá třída začala obdivně a uznale tleskat.Bylo vidět že jsem ji hodně vyvedla z míry ale pak se vzpamatovala a zase se začala tak divně smát.
,,A s kým si ho prožila."
,,S jedním moc hodným klukem paní učitelko."Než se mně stačila zeptat na něco dalšího tak naštěstí zazvonilo.Naházela jsem si věci do tašky a vypadla ze školy.
,,Sakuro počkej!"
,,Co se stalo Kankuro?"
,,No víš já....mám...-"
,,No tak se už vymáčkni!Leze to z tebe jak z chlupatý deky."
,,Já mám dnes rande a chtěl jsem se tě zeptat jestli byste mi ty a Temari nepomohli se připravit."
,,Jasně rády ti pomůžeme.A kdo je vlastně ta šťastná?"
,,No to je ten problém."
,,Jakej problém?"
,,Ona to není ONA ALE ON."
,,Hm..Ták kdo je ten šťastnej?"
,,Tobě to nevadí?"
,,Pokud ten šťastnej není Kakashi tak ne."Bylo vidět jak si Kankuro oddechl a potom se usmál a řekl:
,,Neboj Kakashiho ti nevezmu ale je to kus."Náčež schytal menší ránu přes hlavu.
,,Au,vždyť jen říkám že máš dobrej vkus."
,,No jo no jo,kdo je teda ten šťastnej!"
,,A-A-"
,,TAK DĚLEJ!"
,,ASUMA!"
,,HE????No nevadí tak dělej ať to stihnem."
,,Tobě to nevadí?"
,,Jak už jsem říkala,pokud to není Kakashi tak ti to přeju."Když jsme došli domů tak jsem hned šla za Temari abych jí pověděla tu novinku,chvilku to trvalo než to rozdejchala.Ale pak to nějak zvládla a hned Kankura táhla do koupelny kde ho začala česat.Když jsme ho učesaly,navoněly,oblékly a vystrčily ze dveří tak jsme si šly nahoru do pokoje povídat.Kakashi se nakonec rozhodl za Kurenai zajít.
,,Ahoj Kakashi."
,,Ahoj,tak jsem tady.Neruším?"
,,Ne jen pojď dál."Jen co Kurenai zavřela dveře tak se na Kakashiho vrhla a začala ho vašnivě líbat a vysvlékat mu oblečení.

A co Kakashi udělal se dozvíte až v příštím díle.S vyplazeným jazykem
 


Komentáře

1 Ininka Ininka | Web | 27. prosince 2011 v 17:45 | Reagovat

Pokráčo!!

2 Miyu-chan Miyu-chan | Web | 1. ledna 2012 v 13:15 | Reagovat

Ahoj ^^ Promiň, měla jsem menší pauzu, ale jinak samozřejmě spřátelím :) Jestli nechceš diplom, fajn tedy :D Já si tě jdu hodit do seznamu :))

3 Anonim Anonim | 4. ledna 2012 v 14:28 | Reagovat

další prosím moc chci vědět co udělá ale jen pro pořádek jestli jí jednu nevrazí tak to přestávám číst...... :-D  :-D  :-D  :-D  8-)  8-)  8-)  8-)  8-)

4 Ininka Ininka | Web | 7. ledna 2012 v 12:02 | Reagovat

Rychle rychle pokráčo!! každej den se dívám, jestli už něco přibylo!!

5 Noodle-chan Noodle-chan | 31. března 2013 v 1:47 | Reagovat

Spadla nám čelist do suterénu xDDDDDD to ne xDD o bože já dostala výtlem až jsem vzbudila sourozence :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama