Má malá puťka (KakaSaku)

7. prosince 2011 v 23:15 | Jitřenka |  Má malá puťka.
,,Dobrý den vítejte v Caffe La Passion co vám můžu přinést?"Řekla jsem to s velmi milým usměvem ale ve skutečnosti jsem měla chuť postřílet celou kavárnu.Jsou prázdniny a já trčím tady to je k vzteku!Mimochodem jmenuji se Sakura Haruno a je mi 16 let.Nejlepší léta mého života a já trčím tady.
,,Ehm,ehm....EHM!EHM!!!"
,,Promiňte co vám můžu nabídnout?"
,,Co byste mi doporučila"Když mi tohle řekl tak jsem byla nucena se na něj podívat a vůbec jsem toho nelitovala ztratila jsem se v jeho onyxových očích.
,,Eh no.."
,,Zapomněla jsi jak se mluví?"Strčil do mně můj brácha.
,,Nech mně na pokoji Gaaro!"Zavrčela jsem nebezpečně a můj milý bratr se mi klidil z cesty.
,,Dal bych si Zázvorovou limonádu."Mile se na mně usmál,já usměv oplatila a zmizela v kuchyni.Když jsem vyšla z kuchyně už seděl u stolu a já se za ním odhodlaně a s usměvem na tváři vydala.A když už jsem byla skoro u něj tak mi můj druhý,,milý"bratr dal nožku a já letěla...Moji tři sourozenci Gaar,Temari a Kankuro se váleli v křečích po zemi a popadali se za břicho.A já osobně se jim nedivím.Já sknčila hlavou v jeho klíně a zázvorová limonáda se mu rozlila po tričku.
,,Já..já je mi to moc líto já nechtěla!Skoro jsem se rozbrečela.
,,To je v pořádku."Zvedl mi hlavu a zadíval se mi do očí a já znovu střemhlav padala do těch dvou bezedných propastí.
,,Hatake Kakashi"Řekl po chvíly.
,,Sakura Haruno"Pípla jsem rudá jako rajče.Ale to ještě zdaleka nebylo všechno když tam přišel šéf tak uklouzl,celý tác mu spadl a z pusy mu vyklouzlo:
,,No do prdele"A zle se na mně podíval.
,,Co se díváte na mně za to může gravitace"Řekla jsem nevinně.
,,Nějaká chytrá!Tak abys byla ještě chytřejší tak si můžeš vzít Kankurovu večerní službu.
,,Ale-" Než jsem stačila něco namítnout tak se do toho vložil Kakashi na kterým jsem celou tu dobu ležela.
,,Ona za to ale nemůže."Jemně mně ze sebe setřásl.
,,Tady máte peníze na tu skleničku a-"
,,No tak to ne! Za tohle může ONA tak to taky ONA zaplatí,ONA uklidí a ONA bude mít odedneška nížší plat!"Na slovo ONA dávál šéf velký důraz.
Kankuro byl rád že mu služba odpadla ale taky mně litoval,to nechtěl.Já jsem se Kakashimu se slzami v očích rychlle omluvila a než stačil něco říct tak jsem mu radši šla pro novou limonádu a šéfovy poznámky typu abych se naučila chodit a dívala se pod nohy jsem zkoušela ignorovat.Pak jsem zašla pro hadr klekla na kolena a začala to tam všechno vytírat.Ale celou dobu jsem cítila čísi pohled.
,,Wow ta má ale sexy zadek.Na co to myslíš Kakashi sakra prober se"Po chvíly se zvedl obešl mně a zaplatil.Já si jenom povzdychla a moje špatná nálada byla teď ještě horší.
Den utekl hodně rychle a byla tu,,moje" noční směna.Moji sourozenci se semnou rozloučili a šéf mi strčil do ruky klíčky se slovy zamkni až půjdeš.Já si jenom povzdychla a dál umývala podlahy.Ale potom se ozval zvonek u dvéří a já zvedla hlav od kýble z vodou.A když jsem viděla kdo to byl tak jsem tomu nemohla uvěřit.
 


Komentáře

1 hanako hanako | 31. května 2012 v 16:27 | Reagovat

to je moc dobrý :D už se těšim až si přečtu další asi nejlepší KAKASAKU povídka jakou jsem četla :))))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama