Postel plná růží

18. listopadu 2011 v 19:01 | Jitřenka

Sasuke se pomalu probouzel ze sladkého spánku a stejně z tak sladkého snu. Otvíral svoje černé hlubiny a pousmál se nad tím co viděl. On sám ležel na zádech a na jeho hrudi spal ještě tiše oddechující Naruto. Jemně, aby ho neprobudil mu odhrnul blonďaté vlasy, které mu neposedně spadaly do tak krásného obličeje. Stejně tak jemně a hlavně pomalu se od toho sladkého stvoření odsunul. Políbil ho na čelo, přikryl ho, vstal z postele, rychle se obléknul a potichu odešel z pokoje i z Narutova domu. Dělal to tak každé ráno od doby co byli spolu. On sám ani nevěděl, jak moc tím Narutovi ubližoval. Blonďáček to však nedával najevo, byl usměvavý jako vždy a ten fakt, že ho bolí to, že Sasuke každé ráno odchází a přichází k němu jen večer na dobrý sex naprosto přehlížel. Přes den ho naprosto přehlížel. Dělal, že neexistuje a Narutovi se to pomalu přestávalo líbit.


Naruto se pomalu probouzel. Se zavřenými očky se protáhl a pak svoje modré studánky teprve otevřel. Tušil, že tam nebude a jeho domněnka se potvrdila, když vedle něj nikdo neležel. Vstal, posbíral své oblečení a zapadnul do koupelny dát si ledovou sprchu, aby se trochu probudil.

Po příjemně studené sprše se usušil, obléknul, učesal, vyčistil si zuby a pak se teprve z koupelny vydal do kuchyně udělat si snídani.

Když zrovna krájel papriku, jeho pohled omylem zabloudil na kalendář visící na stěně vedle hodin.
,To už je to rok?'podivil se v duchu Naruto.
,Máme první výročí, ale to Sasukeho zřejmě ani zajímat nebude. Večer zase přijde, užije si a ráno vypadne.'pomyslel si Naruto posmutněle, ani nevěděl jak šíleně se plete.

Mezitím Sasuke se ráno před začátkem tréninku zastavil v květinářství paní Yamanaki, matky Ino a zakoupil tam asi sto rudých růží.
,,To musíte, tu slečnu strašně milovat, že ji kupujete tolik růží."spiklenecky na něj mrkla.
,,Heh… To jo."zabručel jenom Sasuke, zaplatil a vytvořil ještě své tři klony, aby všechny ty růže přepravil k sobě domů.
Tam, musel prohledat všechny zákoutí, aby našel několik váz a sklenic, do kterých napustil vodu a uložil růže. Ale tolik růží se nemohlo vejít do deseti sice tlustých váz a pěti hluboký sklenic a tak mu nezbývalo nic jiného než napustit studenou vodu do dřezu a zbytek růží do něj naložit.

Dnes měl pro Naruta překvapení. Už nehodlal každé ráno mizet z dobře vyhřáté postele a hlavně už Naruta nechtěl dál trápit tím, že s ním netráví víc času. Sice se mohl blonďáček přetvařovat jak chtěl, ale Sasuke na něm až moc dobře poznal, že mu to trhá srdce.

Sasuke si myslel, že se na trénink dostaví jako vždy zase první, ale tentokrát se spletl. Naruto, který chodil sice vždy pozdě, ale ne tak jako Kakashi, tam dávno seděl na zábradlí mostu a hleděl kamsi do dáli. Jakmile Sasukeho uviděl, neusmál se na něj jako vždy, jenom se na něj podíval a pak svůj pohled znovu stočil někam do dálky.
,Dneska se to změní Naruto, to ti slibuju.'pomyslel si Sasuke a přešel pomalým krokem k němu.
,,To se na mě ani neusměješ?"promluvil na něj Sasuke.
Naruto na něj stočil svůj nebesky modrý pohled.
,,A má to vůbec cenu?"odpověděl mu otázkou.
,,A proč by nemělo?"pozdvihl tázavě obočí.
,,Celej den mě ignoruješ. Dobrej sem ti akorát v posteli. Nemyslím si, že tvoje slova na začátku, že mě miluješ, bych měl ještě brát vážně."odsekl nenuceně Naruto.
,,Takže si myslíš, že si dobrej pro mě jenom na sex?"zeptal se ho Sasuke pro jistotu.
Naruto jenom lehce přikývl. Sasuke se zamračil, strhl ho z zábradlí na most a natiskl se na něj celým svým tělem.
,,Večer se stavím u tebe v osm. Mám pro tebe u nás doma překvapení."zašeptal mu těsně u ucha a pak se od něj rychle odtrhnul, jelikož spatřil v dálce svítící růžové vlasy.

Den se vleknul až odporně pomalu. Pro Naruta to byl snad ten nejpomalejší den v jeho životě. Pořád mu v hlavě znělo to co mu Sasuke řekl.
,Překvapení? Že by na to naše výročí nezapomněl? Tsse. To je blbost. Výročí. Takové kraviny si přeci nebude on sám pamatovat.'povzdychl si v duchu Naruto posmutněle a pohledem zavadil o hodiny visící na stěně.
Půl osmé. Má ještě půl hodiny čas. A tak vstal tedy od stolu a zamířil do koupelny se trochu zkulturnit.
,Ale co myslel tím u nás doma?'to Naruto vážně pochopit nedokázal.

Najednou zadrnčel domovní zvonek a Naruto z toho náhlého zvuku málem dostal infarkt. Rychle si ještě pročísl hřebenem svoje vlasy a nakonec doběhl ke dveřím, které prudce otevřel. Za nimi nestál nikdo jiný než Sasuke Uchiha, jeho velká životní láska, milenec, týmový partner a nejlepší přítel v jednom.
,,Eh… Ahoj."pozdravil Naruto a nemohl spustit oči ze Sasukeho oblečení.
Měl na sobě dobře padnoucí černé tílko a dlouhé, útlé černé kalhoty. Bez ninjovské pásky byl ještě víc sexy než s ní.

Sasuke si jeho pohledu všimnul a jemně se pousmál. Jemu to taky moc slušelo. Naruto měl na sobě bílé tílko, přes které byly dokonale vidět prsní a břišní svaly, ale hlavně jeho tmavé bradavky. Džínové tříčtvrťáky s černým páskem okolo pasu a jedním černým potítkem na levé ruce. Ani on neměl pásku.
,,Sluší ti to. Moc ti to sluší."uznal Sasuke s mírným úsměvem.
Naruto jako na povel zrudnul.
,,Děkuju. Tobě taky."zamumlal tiše.
Sasuke se ušklíbnul. Z kapsy černých kalhot vytáhnul sametově hebký černý pásek.
,,Zavaž si tím oči."poručil mu a pásek mu podal.
Naruto se na něj podíval s otazníky v očích, ale přesto Sasukeho poslechnul, jenom doufal, že ho nechce shodit někde z útesu.

Sasuke vyvedl Naruta ven a zabouchl za ním dveře. Pak ho vedl Konohou až k sobě domů, kde na něj čekalo malé překvapení.

Zabouchl za nimi dveře a konečně Narutovi sundal pásku, kterou měl zavázanou přes oči. Naruto úžasem oněměl. Nebyl schopen ani jakéhokoliv pohybu. Na podlaze v hale byla cestička vyzdobená rudými okvětními lístky růže a podél oné cestičky byly položeny zapálené svíčky. Naruto ještě nikdy nebyl u Sasukeho doma a tak to tu ani neznal, takže nevěděl kam taková cestička může vést, ale zřejmě si to i domyslel.
,,Snad si nezapomněl na naše výročí prvního společného roku. Chci náš vztah změnit, chci si tě začít víc všímat a dát najevo to, jak moc tě miluju."zašeptal mu do ucha.
Naruto nahlas polknul a vydal se po cestě poseté okvětními lístky. Sasuke ho pomalu a s úsměvem následoval.

Došli až do ložnice. Naruto užasl nad onou výzdobou. Rudé, těžké závěsy byly zatažené, a vedle manželské postele byli rozestavěny svíčky a rozházeny lístky. I postel byla celá posetá rudými okvětními lístky i police a noční stolky, na který mimo to ještě stále hořely svíčky.
,,Nádhera."zašeptal užasle Naruto a otočil se na Sasukeho, který stál s úsměvem za ním.
,,Tohle všechno si udělal pro mě?"užasnul.
Sasuke jenom přikývl.
,,To byla maličkost."nepřestal se usmívat a Naruto musel uznat, že ten jeho úsměv je neuvěřitelně sexy.
Sasuke k němu přistoupil a pohladil ho po tváři, přitáhl si ho k sobě a konečně ho za celý tenhle dlouhý den políbil.

Naruto pootevřel svoje ústa a nechal do nich tak vklouznout Sasukeho chtivý jazyk, který začal jeho ústa ihned ochutnávat. Narutův jazyk se propletl s tím Sasukeho a oba jazyky se začaly prát o nadvládu nad tím druhým.

Jejich ruce zběsile hladily to tělo před sebou a jejich spokojené steny se nesly celým Uchihovi sídlem.

Naruto stáhl ze Sasukeho jeho černé tílko a jeho ruce začaly okamžitě dráždit jeho už vzrušením ztvrdlé bradavky.
,,Naruto…"vzdychnul Sasuke vzrušeně.
Jmenovaný se odtrhl od jeho úst a zaměřil se na jeho bělostný krk. Ze sebe rychle sundal bílé tílko a potítko. Odhodil to někam stranou. Z krku, který zulíbal naprosto celý se vydal polaskat a poškádlit trochu bradavky.

Sasukeho ruce se zabořily do Narutových vlasů a snažily se ho sunout více a více dolů. Chtěl ho dole, na tom místě, které to potřebovalo ze všech nejvíc.

Naruto se usmál a kleknul si. Svléknul Sasukemu kalhoty i jeho sexy černé boxerky a pak zvednul hlavu. Podíval se na něj pohledem zastřeným touhou. Velmi dobře si všimnul Sasukeho postaveného penisu.
,,No ták! Naruto!"zavzdychal Sasuke, když se pořád nic nedělo.
,,Hmm?"pozdvihl Naruto obočí.
,,Prosím!"zaskučel Sasuke a snažil se dostat svůj penis do Narutových vlhkých a teplých úst, které jeho penisu udělají stoprocentně dobře.
,,O co prosíš? Já nevím co chceš, musíš mi to říct."Naruto se na něj podíval nevinným pohledem malého tříletého dítěte, které nic neprovedlo.
,,Ty mě chceš donutit to říct, co?"zavrčel na něj Sasuke.
Naruto si oblízl náhle suché rty a přikývnul.
,,Já opravdu nevím co chceš. Řekni mi to, jinak tě nebudu moci uspokojit."jemně olízl jeho špičku a ze Sasukeho rtů se vydral dosti hlasitý sten.
,,Prosím! Vykuř mi ho! Prosím!"zaskučel Sasuke a Naruto ho s úsměvem poslechl.
Otevřel pusu a vpustil do ní Sasukeho mohutný penis. Klouzal po něm rty i jazykem dolů a nahoru a jazykem občas podráždil jeho špičku. Občas jej i do té špičky jemně kousl, čímž docílil toho, že se Sasuke vzrušil ještě o něco víc.

Naruto cítil svoje vlastní vzrušení, které se už bolestivě pnulo přes kalhoty. Proto si zajel rukou do klína, rozepnul si knoflík a poklopec, vytáhl svůj penis z těsného prostoru trenek a začal se v kleče, kouřící Sasukeho penis, ukájet.

Rukou stáhnul jeho předkožku, čímž docílil toho, že objevil Sasukeho nejcitlivější místo a znovu ho začal zkušeně kouřit. Volnou rukou si hrál se Sasukeho vzrušením scvrklými varlaty a netrvalo dlouho a Sasuke se s výkřikem bouřlivě udělal do Narutových talentovaných úst. Naruto všechno spokojeně spolykal a sám byl na pokraji vzrušení. A Sasuke si toho všimnul. Donutil Naruta se postavit a stáhl z něj zbývající oblečení. Povalil ho do peřin a okvětních lístků a obkročmo si na něj sedl.
,,A teď něco zcela jiného…"zapředl mu u ucha a sáhnul za sebe.
Chytnul Narutův penis a zasunul ho do svého konečníku. Pokojem se neslo dvojité vzrušené zasténání. Naruto myslel, že vybuchne jakmile se byť jen pohne.
,,Tak úzký…"zavzdychal nadrženě a snažil se vydýchávat, aby se ihned nevystříkal do Sasukeho pružného těla.
Sasuke se trochu pohnul a oba znovu velmi nadrženě zasténali.

Naruto už nemohl jen tak pasivně ležet a nic nedělat. Proto jednou rukou chytnul Sasukeho bok a pomáhal mu v dosedávání a vysedávání a druhou se začal zabývat Sasukeho znovu vzrušeným penisem.

Netrvalo dlouho a oba pohltil mohutný orgasmus, kdy se Naruto vystříkal do Sasukeho těla a Sasuke se udělal na Narutovo ploché bříško.

Černovlasý ninja z něj slezl a svezl se udýchaně vedle něj.
,,Nedáme si sprchu?"nabídnul Naruto.
,,Dobrý nápad."usoudil Sasuke a oba zapadli do blízké koupelny, kde prožili další skvělý sex, kdy tentokrát byl seme Sasuke a uke Naruto.

,,Zmizíš zase ráno?"zeptal se Naruto, když ležel v hřejivém objetí Uchihovi náruče.
,,Ne. Už tu zůstanu. Nehodlám tě už dál opouštět. Chci si tě užít i ráno. Miluju tě Naruto."zašeptal a políbil ho na ústa.
,,Já tebe taky Sasuke, já tebe taky."usmál se Naruto a zavřel oči.
Za chvíli už oba spokojeně spali.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama