Listopad 2011

Příběh o lásce která došla až za hrob

22. listopadu 2011 v 17:30 | Jitřenka |  Oznamy
To jsem našla na webu a tak jsem to sem dala. XD

Žárlivost3

18. listopadu 2011 v 22:45 | Jitřenka |  Žárlivost

Půl hodinka uběhla celkem rychle a všichni se sešli u daného místa. Rozdělili se do třech týmů podle rozpisu a společně se vydali na cestu.

Tým číslo jedna se vydal na západ, tým číslo dvě se vydal na východ a tým číslo tři se rozešel na sever.

Když nastal večer u týmu číslo jedna nastal menší problém. Kdo s kým bude spát. Jelikož byli tři stany a šest lidí, nedalo se to jinak udělat, protože nikdo z nich nechtěl spát venku.
,,No… Jelikož je Naruto se Sasukem v týmu pro tyto dva je problém vyřešen. Ino a Shikamaru u nich je to stejné a na mě zbýváš ty, TenTen."řekla Kurenai.
,,Dobře."přikývla hnědovláska.
,,První hlídku si beru já. Po mě půjde TenTen a po ní třeba Ino."řekla ještě Kurenai než začali stavět stany.

Žárlivost2

18. listopadu 2011 v 22:36 | Jitřenka |  Žárlivost
Ve tři hodiny přesně se sešel s Ino před akademií.
,,Naruto, stalo se něco?"zeptala se Ino okamžitě, když viděla, že Naruto není zrovna ve své kůži.
,,Rozešli jsme se."zamumlal jen.
,,Cože?!"vykřikla zděšeně Ino.

Ino si to mířila k Sasukeho domu. Když pro dnešek skončili s úpravami tělocvičny, nedokázala se už na zdrceného Naruta koukat.

Zabouchala proto silně na Sasukeho dveře, div, že je nevyrazila rovnou z pantů.


Jsme Uchihové.....A bereme si co chceme

18. listopadu 2011 v 22:19 | Jitřenka

Trošku delší jednorázovka.


Naruto seděl na posteli v Uchihově domě. Bylo půl osmé večer a Naruto věděl, že za chvíli přijde. Najednou bouchli dveře a Naruto ztuhnul. Sasuke byl doma. Otevřely se dveře a v nich stál nejmladší z rodu Uchihů. Blonďáček jen dál smutně seděl na posteli.
,,Svlíkni se."řekl Sasuke a sám ze sebe začal sundávat oblečení.
Naruto poslechnul. Začal ze sebe sundávat oblečení. Nechtěl dopadnout jako minule, že ho zmlátil tak, že se nemohl dva dny pohnout.

Žárlivost

18. listopadu 2011 v 21:22 | Jitřenka |  Žárlivost

Naruto se zrovna vracel ze srazu s Ino zpátky k Sasukemu domů.

Od té doby co Ino zjistila, že je Naruto gay a taky, že žije zrovna se Sasukem, s její platonickou láskou z dětství, se její pohled na Naruta vůči všem okolním věcem hodně změnil.

Teď by se dalo říci, že to byli nejlepší kamarádi, pokud se tedy mladší z Uchihů nepočítal.

Postel plná růží

18. listopadu 2011 v 19:01 | Jitřenka

Sasuke se pomalu probouzel ze sladkého spánku a stejně z tak sladkého snu. Otvíral svoje černé hlubiny a pousmál se nad tím co viděl. On sám ležel na zádech a na jeho hrudi spal ještě tiše oddechující Naruto. Jemně, aby ho neprobudil mu odhrnul blonďaté vlasy, které mu neposedně spadaly do tak krásného obličeje. Stejně tak jemně a hlavně pomalu se od toho sladkého stvoření odsunul. Políbil ho na čelo, přikryl ho, vstal z postele, rychle se obléknul a potichu odešel z pokoje i z Narutova domu. Dělal to tak každé ráno od doby co byli spolu. On sám ani nevěděl, jak moc tím Narutovi ubližoval. Blonďáček to však nedával najevo, byl usměvavý jako vždy a ten fakt, že ho bolí to, že Sasuke každé ráno odchází a přichází k němu jen večer na dobrý sex naprosto přehlížel. Přes den ho naprosto přehlížel. Dělal, že neexistuje a Narutovi se to pomalu přestávalo líbit.

Jashin chce

18. listopadu 2011 v 18:31 | Jitřenka
Povídka z blogu:www.naruko-uchiha.blog.cz.Tento blog slouží už jen jako archiv povídek a tak než něco vymyslím tak tady máte povídku. Mrkající


,,Co to tady Kriste pane děláš?!"vylekal se Kakuzu, když uviděl Hidana bez Akatsuki pláště v růžové uklízečské zástěrce, v hlavě stejně růžovou čelenku s koštětem a mopem u sebe.
,,Jashin chce, abych vytíral podlahu."pokrčil rameny Hidan a dál vytíral.
,,A padej odtud, ještě mi to tady zašpiníš."vyhnal ho z obývacího pokoje.
Kakuzu nad tím pokrčil rameny a zmizel z pokoje přepočítat si svoje našetřené penízky.

Blbej fór

18. listopadu 2011 v 16:50 | N@ruko Uch!zum@k!
Takže protože jsem dosud nic nevymyslela tak vám sem dávám jednu super povídku.Je z blogu:http://naruko-uchiha.blog.cz/.Tento blog slouží teď už jako velký archiv.Ale povídky jsou tam pěkný.Tkže pěkný počteníčko.Usmívající seJá Sasuke Uchiha se sázím, že se do jednoho měsíce vyspím s Narutem Uzumakim. Jestliže se tak nestane, vyplatím svým kamarádům - Gaarovi, Nejimu, Kibovi a Shikamarovi - částku o výši osmi tisíc jenů. Pokud sázku splním a vyhraji Gaara, Neji, Kiba a Shikamaru mi vyplatí stejnou částku.

Povoluje se jenom sex, ostatní věci jako například zamilovanost se zakazuje. Pak automaticky prohraji.

Sasuke Uchiha

Ahoj!

18. listopadu 2011 v 13:00 | Jitřenka
Ahoj všichni.Jak už název napovídá tak tady budou povídky.Převážně si bubu pučovat postavy z různých anime(Naruto,One Piece,Bleach,Tsubasa Chronicle) a budu je trošku trápit a měnit jejich charaktery.Prosím když budete chtít KOPÍROVAT POVÍDKY TAK MI TO NAPIŠTE DO KOMENNTŮ!To by bylo pro začátek asi tak všechno.Tak zatím čau!S vyplazeným jazykem